letní dieta

Chcete-li zhubnout letos v létě jednou provždy, zapomeňte na dietách. Místo toho, zkuste tyto nutričně bohaté, low-kalorie potraviny každý den, který vám pomůže zhubnout letos v létě. A nezapomeňte pít hodně vody!

Barevné ovoce a zelenina z vinné révy získat jejich širokou škálu živých barev ze zdravotních chránící látky, jako je lykopen, vitamin C a vitamin A. Použijte je velkoryse na pokrmy ke zvýšení živin s velmi málo kalorií.

Recept nápad: Trouba-suchý hroznové rajčata krájením na dvě poloviny a umístění stranou rozřezat na cookie list. Posypeme solí a pokapeme lehce s olivovým olejem. Péct při teplotě 250 C po dobu dvou hodin. Hoďte vysušeným rajčata na těstoviny, saláty nebo si užít jako aperitiv s kozím sýrem.

Borůvky, jahody, maliny, černý maliny, ostružiny – tyto vynikající barevné bobule obsahují hybnou silou antioxidantů, které pomáhají zabránit poškození buněk. Jsou také výborným zdrojem vlákniny a velmi nízký obsah kalorií. Jíst u hrstky nebo pracovat více z nich do svého jídelníčku.

Recept myšlenka: Hoďte zapékaných slivered mandle, nakrájené jahody, plátky jarní cibulku, grilované kuřecí nudličky a salát greeny s lehkým malinovou zálivkou pro zdravé letní večeři.

Jogurt a další nízkotučné mléčné výrobky jsou hnací silou vápníku a bílkovin. Mohou také pomůže zhubnout. Výzkum naznačuje, že mléčné výrobky, potraviny, pokud je součástí sníženou kalorií, může zvýšit úbytek na váze a zároveň posílit kosti a udržet si pocit plný a spokojený.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …