podívejte se na pupečníkové krve bankovnictví pro dvojčata

I přesto, že poskytují výživu kojenců v děloze, pupeční šňůra a placenta dostat malou pozornost, jakmile se objeví na svět. Ale pokroky v medicíně dali mnoho párů důvod, abych tyto často zastíněn tkání druhý pohled.

Pupečníkové krve bankovnictví je proces shromažďování potenciálně život zachraňující kmenových buněk z pupeční šňůry a placenty a jejich uložení pro budoucí použití. Kmenové buňky jsou nezralé buňky, které může převzít podobu jiných buněk. Mohou být použity k léčbě některých onemocnění, včetně leukémie, lymfom, anémie, a některé poruchy imunitního systému.

Pokud se rozhodnete bank pupečníkové krve buňky, budete muset zařídit dopředu – obvykle asi dva měsíce před vaší dodávky. Brzy po narození svých dvojčat, zdravotní sestra nebo lékař bude shromažďovat krev kabel a segment kabelu ujistěte se, že jde do zařízení, kde bude zpracovány, zmrazeny, a uložen.

Můžete zvážit pupečníkové krve bankovnictví pro libovolný počet důvodů. Pokud vaše rodina má za sebou historii onemocnění, které lze léčit pomocí pupečníkové krve, můžete zvážit tuto možnost v případě, že jedno ze svých dvojčat nebo jiný člen rodiny se vyvíjí stav. Nebo si můžete vybrat na bankovní pupečníkové krve jen v případě, že jeden z vašich dvojčat onemocní, i když nemáte žádnou rodinnou anamnézu. Můžete také zvolit darovat pupečníkovou krev do veřejné banky pomáhat ostatním rodinám.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Primární nevýhodou kabelu bankovnictví je to, že je výhodné pouze v ojedinělých případech. Pravděpodobnost, že dítě má nemoc, která by prospěla řádně uzavřeno převýšený pupečníkové krve je 1 v 2700, ačkoli někteří odborníci se domnívají, že je dokonce méně užitečný než to.

Kmenové buňky z pupečníkové krve, mohou být použity k léčbě některé, ale ne všechny nemoci. Pokud se jeden z vašich dvojčat se narodí s genetickou poruchou nebo vyvine dětské leukémie, pupečníková krev, pravděpodobně obsahuje stejný kód, který způsobil problém na prvním místě. To nemůže být použita k léčbě buď dvojitou nebo jiné osoby.

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?