screening rakoviny varlat (pdqто): screening [] -changes k tomuto shrnutí (02/27/2014)

Informační rakovina shrnutí PDQ jsou pravidelně prověřovány a aktualizovány, jak budou k dispozici nové informace. Tato část popisuje nejnovější změny provedené v tomto shrnutí k datu výše.

Konopí, také známý jako marihuana, je rostlina pěstuje v mnoha částech světa, který produkuje pryskyřici, obsahující sloučeniny zvané kanabinoidy. Některé kanabinoidy jsou psychoaktivní (působící na mozek a měnící se nálady nebo vědomí) (viz odpověď na otázku 1); Užívání konopí pro léčebné účely sahá až do starověku (viz otázka 3); Podle federálního zákona, používání, prodeje a držení konopí je nezákonné ve Spojených státech. Nicméně, rostoucí počet států a District of Columbia …

Aktualizovanou statistiku s odhadovanými nových případů a úmrtí za rok 2014 (citovaný Cancer Society jako referenční 1).

Toto shrnutí je napsán a udržuje Screening PDQ a prevenci redakční rady, která je redakčně nezávislá. Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje prohlášení politický nebo NIH. Více informací o souhrnné politice a úloze PDQ redakčních rad při zachování shrnutí PDQ lze nalézt na O tomto souhrnu PDQ a stránek databáze PDQ ‘s Comprehensive Cancer.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute