stigma duševní nemoci

Stigma duševní choroby stále existuje, i když společnost stala více přijímat a porozumění problematice duševního zdraví v posledních letech.

Rodiny lidí s duševním onemocněním může učinit určité kroky, aby pomohla vyrovnat se se stigmatem. Tyto kroky zahrnují

Pro zápasník Chris Benoit očividně užíval testosteron před jeho smrtí, toxikologické testy ukazují; Benoit, jeho žena Nancy, a jejich syn, Daniel, byl nalezen mrtvý ve svém domě ve městě Fayetteville, Ga., Se blížit k Atlantě na konci června. Úmrtí jsou podezření, že vraždy sebevraždu, který začal, když Benoit údajně zabil svou ženu a syna a skončil, když Benoit oběsil; Toxikologické testy prováděné Gruzie úřadu pro vyšetřování (GBI) ukazují, že Chris Benoit měl proti úzkosti …

ZDROJE

Mayo Clinic: “Duševní zdraví: Překonání stigmatu duševní nemoci.”

Na paměti, že vy a vaši blízcí mají možnosti: Můžete se rozhodnout, kdo řekne, abyste o duševním onemocněním a co jim říct; Na paměti, že nejste sami: Mnoho dalších lidí vyrovnat se s podobnými situacemi. Lidé často bojují s depresí, úzkosti, zneužívání návykových látek a dalších duševních chorob; Udržet naději a pamatovat si, že léčba funguje: bezpečná a účinná léky a psychosociální léčby jsou k dispozici, a novější léčby jsou vyvíjeny. V důsledku toho se mnoho jedinců s duševním onemocněním nyní produktivní život; Chválit svou drahou polovičku za hledají pomoc: Duševní zdraví Léčba může být obtížné, protože lidé často potřebují být trpěliví zkoušení nových léků, vyrovnat se s vedlejšími účinky, a učení se novým chování. Pomáhá váš milenec se cítit dobře o něm nebo sebe je důležitá; Zbývající aktivní a okolních sebe s podpůrnými osob: Sociální izolace může být negativní vedlejší účinek stigma spojené s duševním onemocněním. Izolační a ukončování příjemné činnosti vás vysoké riziko deprese a vyhoření. Riskovat a zkoušet nové aktivity ve své komunitě. Možná budete chtít prozkoumat místní kapitolu NAMI (Národní aliance na duševní nemoci) nebo dobrovolnická organizace.

Oddělení pro záležitosti veteránů: “Podpora a rodinné výchovy: Session Eighteen – Jednání s stigmatu obklopující duševní nemoci.”

Národní aliance na duševní nemoci: “Duševní nemoc vzdělávání na akademické půdě:. Odstranit bariéry stigma”

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání