náměsíčnost: když k lékaři

Porucha spánku Trends

Lékařské ošetření k náměsíčnosti není obvykle nutné. Pro děti i dospělé, náměsíčnost je obvykle příznakem nedostatku spánku, intenzivní emocionální problémy, stres, nebo horečkou. Neboť oba tyto stavy odhodláním, náměsíčnost zastaví.

Osamělost a spánkem problémy mi dlouho trápily, začátek v věku 7, když moje rodina přestěhovala dvakrát během jednoho roku. Snaží se najít nové přátele, mé sebevědomí klesla, a plachost jsem vyvinul založil vzor přetrvávající osamělosti. Prázdné dní uzavřeno nespavost-naplněné noci, a jen málo změnilo, když jsem vyrostl starší. Práce z domova, jsem strávil hodiny v posteli z naprosté samoty, pak putoval z domu v noci nebo vznikly pracovat na 3 a.m; Jak to dopadá, nejsem tak sám po všem. Univerzita…

U většiny dětí, náměsíčnost mizí v pubertě. Nicméně, to může občas přetrvává až do dospělosti, nebo může dokonce začít v dospělosti.

pokud vy nebo někdo milovaný má časté epizody náměsíčnosti, poškodit jej nebo sebe, nebo zobrazení násilného chování konzultovat spánku specialistu.

ZDROJE: eMedicine zdraví. Mayo Clinic.