nejlepší výkon zařízení nepoužíváte

V tělocvičně, jsme často tvorové ze zvyku. Chodíme dveřmi an; přímo na náš běžícím pásu – jako kdyby to má své jméno na to – withou; dávat další myšlenku na to, co cvičebním jsme výhledem. Ale whil; posilovny a eliptické posilovacích strojů jsou skvělé, experti říkají, že některé z tého; Nejlepší výkon zařízení a stroje v posilovně mohou být některé vy jste neve; Snažil.

A stejně jako je to pohodlné hop na stejném známém kusu fitnes; zařízení pokaždé, když jsme se vstoupit do posilovny, naše těla využívat odrůdy. Jí; jsou 12 nejlepších neopěvovaných cvičebních strojů a zařízení v tělocvičně, accordin; do fitness instruktory, osobními trenéry a fyzioterapeuti, kteří Špok; k.

Stroj Smith. Vynalezl fitness průkopník Jack LaLanne v tý; 1950, stroj Smith je posilovací stroj s posuvným sumec; který se pohybuje nahoru a dolů na ocelové běžce.

To může vypadat skličující, “ale je to opravdu skvělý nástroj, a to i za; začátečníky, říká fyziolog Jim Stoppani, PhD, vedoucí vědecký Edito; v Muscle & Fitness Magazine.” Vzhledem k tomu, ze všech Safet; petlice, můžete ji rack kdekoli, a poskytuje rovnováhu, protože tyč i; na pevné dráze pohybu, “říká.

Výhody? To vám umožní provádět multi-kloub, pohyby multi-svalové; V podřepu se strojem Smith pracuje na čtyřkolky, hamstringy a hýždě, whil; vážený bar funguje svaly ramen a horní části zad, a jádro.

Když využít více svalových skupin, spálíte více kalorií a you’r; tréninku několik svalových skupin najednou, “říká Stoppani.

odporové stroje Kabelové bázi. Můžete získat nějaké multi-muscl; Síla práci za pouhých pět minut, pokud používáte jeden z kabe; odporové stroje, jako je FreeMotion průřez kabelu, říká Patricia Moreno,; fitness instruktor v Equinox fitness klubů v New Yorku.

Můžete trénovat každou svalovou skupinu, “říká Stoppani a” ti ge; Přínosem kontinuální napětí kabelu poskytuje.

Kabel Stroj má dvě dlouhé paže s úpravami, které vám umožní pracovat i; jakýkoliv rozsah, from above, boky, dole, nebo kdekoli mezi tím. Můžete Wor; různé svalové skupiny pouhým pohybem páky nebo otočit, Stoppan; vysvětluje.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …