Nový low-cholesterolu dieta: vlašské ořechy

Pokud jste stejně jako mnoho a mnoho lidí na světě, může prasknout otevřené čerstvé vlašské ořechy pouze během prázdnin. Ale výzkum ukazuje, že je to dobrý důvod, aby si tuto matici celoročně. Pokud jste alergičtí na ořechy, vlašské ořechy patří do obsahem cholesterolu s nízkými emisemi. Tak se praskání.

Obecně platí, že ořechy jsou dobré, “říká mluvčí dietetická asociace Suzanne Farrell, MS, RD”. Ale vlašské ořechy jsou skvělé, protože mají vysoký obsah omega-3 mastných kyselin. Ostatní ořechy ne.

Omega-3 mastné kyseliny jsou také nalezené v tučných ryb, jako je tuňák a losos. Víme, že omega-3 mastných kyselin nižší hladiny triglyceridů, což je druh tuku v krvi, i když odborníci nejsou úplně jisti, jak na to. Omega-3 mastné kyseliny mohou také zpomalit růst plaků v tepnách a snižují otoky po celém těle.

Existuje celá řada malých studií, které ukazují, že vlašské ořechy může pomoci snížit hladinu cholesterolu.

Jedna studie 2004 z 58 dospělých pacientů s diabetem se podíval na účinky jíst hrst ořechů denně kromě zdravé výživy. Výzkumníci zjistili, že v průměru lidé, kteří jedli ořechy došlo ke zvýšení jejich dobré HDL cholesterolu a pokles o 10% svých špatných hladiny LDL cholesterolu v krvi. Výsledky byly publikovány v časopise Diabetes Care.

Dřívější Španělská studie publikovaná v časopise Annals of Internal Medicine v roce 2000 zjistil, že nahrazením vlašské ořechy jiných zdrojů tuků by mohlo snížit celkovou hladinu cholesterolu o 4% za šest týdnů.

Vzhledem k důkazům, FDA vydal “kvalifikované zdravotní tvrzení” pro vlašské ořechy v roce 2004. To znamená, že zatímco výzkum není přesvědčivé, tam je dobrý důkaz, že vlašské ořechy mohou snížit riziko srdečních onemocnění. Pěstitelé vlašského ořechu je také možnost inzerovat zdravotní výhody vlašských ořechů na jejich obalu.

Vlašské ořechy jsou snadno pracovat do svého jídelníčku. Můžete si koupit preshelled vlašské ořechy ve každém obchodě s potravinami, pokud nechcete trávit čas louskání ořechů. Oni nepotřebují žádnou přípravu. Jíst jen hrst jako lehké jídlo nebo je přidat do stezka mix. Nepotřebujete tak jako tak velmi mnoho.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky