poruchy spánku a deprese připojení a ošetření

deprese Trends

Deprese je porucha nálady, který se vyznačuje tím, smutek nebo pocit modré spolu s řadou tělesných příznaků, jako jsou nízké energie, narušení spánku, a změny chuti k jídlu. Téměř každý cítí normální smutek nebo se cítí dolů čas od času. Někdy se však smutné pocity staly intenzivní, trvají dlouhou dobu, a zapojit ostatní tělesné příznaky, které brání osobě vést normální život. Tyto pocity často vedou k lékařské diagnózy klinické deprese.

Neschopnost spát, nespavost, nebo nadměrné zaspával s názvem “nadměrná” může být jedním z příznaků deprese. Nedostatek spánku sám není totéž jako deprese, ale může to být jeden z jeho důležitých symptomů. Nedostatek spánku způsobené jiným lékařským onemocnění nebo osobními problémy, může také vést k denní únavě a aby deprese horší. Neschopnost spát, která trvá po dlouhou dobu, je také důležitým vodítkem, že někdo může být v depresi.

Obvykle, jakmile je deprese úspěšně léčit symptomy nespavosti zlepší.

Léčebné možnosti pro deprese závisí na tom, jak vážná nemoc. Nejúčinnější lék na depresi pro většinu lidí je často kombinací psychoterapie (poradenství nebo talk terapie) a léky. Léky má tendenci více pracovat rychle snížit příznaky při psychoterapie pomáhá lidem učit se strategií zvládání, aby se zabránilo vzniku dalších depresivních symptomů. Psychoterapie může také řešit zvládání dovedností s cílem zlepšit schopnost člověka usnout.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání