Průvodce doplněk: Black Cohosh použití termínu, dávkování, výhody, rizika

Po celá staletí, kořeny na severu Black Cohosh rostliny byly použity pro různé neduhy. Black Cohosh je nyní populární lék na symptomy menopauzy. Toto bylo obzvláště pravdivé, protože rizika standardní léčba menopauzy – hormonální terapie – byly zveřejněny před více než deseti lety.

Černá cohosh se nejčastěji používá ke kontrole příznaky menopauzy, jako je

Některé studie zjistily důkazy, že černé cohosh má pomoci s těmito příznaky. Nicméně, mnozí odborníci považují důkazy nejasné a říkají, že potřebujeme další výzkum.

Další využití černého cohosh mají méně vědeckou podporu. Ženy někdy si ji regulovat období, zmírnit příznaky PMS a vyvolání porodu. Černá cohosh byla použita také k úlevě od bolesti artritidy a pomoci snížit krevní tlak. Tam jsou některé předběžné laboratorní studie, které ukazují, že černé cohosh mohou být užitečné při prevenci nebo léčbě rakoviny prostaty. Konečný průzkum nebyla ověřena účinnost Black Cohosh pro tyto účely.

Používám kupón; I koupit značková prodejna; I nakupovat v diskontních prodejen; Neberu vitamíny nebo doplňky stravy

Pro menopauzálních symptomů, dávka černého cohosh použity ve studiích byla 20-40 miligramů tablety standardizovaného extraktu dvakrát denně. Více než 900 miligramů denně černého cohosh je považováno za předávkování. Pokyny pro přijímání Black Cohosh v jiných formách se budou lišit. Někteří odborníci říkají, že by nikdo neměl brát Black Cohosh po dobu delší než šest měsíců najednou.

Ne. Nejsou žádné potravinové zdroje pro černou cohosh.

ZDROJ; Longe, J., ed. Vichřice Encyclopedia of Alternative Medicine uvádí, druhé vydání, 2004; Natural Standardní Monografie Pacient: “Black Cohosh, Národní centrum pro doplňkové a alternativní medicíny:” Byliny na první pohled: Black Cohosh.