sportovní podprsenky

Michael W. Smith, M; 01 března 2009

Otázka: Má na sobě sportovní podprsenku při cvičení, aby se vaše prsa od prohýbání?

Odpověď: Mohlo by se zdát, jako kdyby odrážení během houževnatým tréninku by se protáhnout prsní kůže a tkáně, ale představa, že sportovní podprsenka bude bránit vaše prsa od prohýbání je FALSE.

“Prsa SAG z několika důvodů, včetně jejich tvaru a velikosti, které jsou oba geneticky podmíněných,” vysvětluje Susan Láska, MD, autor několika knih o zdraví prsů a ředitel Dr. Susan lásky Research Foundation v Santa Monice v Kalifornii.

Kromě toho, těhotenství je prsa jsou stále větší, což může protáhnout kůži a způsobit Droopy vzhled jakmile prsa se vrátí do své původní SIZ; takže může přibývání na váze a ztráty. Jak jste věku, gravitace má tendenci táhnout prsa dolů, stejně jako to táhne dolů pokožku.

“Samozřejmě, že dobře padnoucí sportovní podprsenka vám pomohou cítit pohodlně,” Láska dodává. To může chránit prsa z odrážení, brání tření bradavek a minimalizovat jak moc vaše prsa prosvítat košili (některé sportovní podprsenky zploštit prsa značně). Ale i nejužší, nejvíce povznášející sportovní podprsenka nebude držet prsa z pokleslé, pokud jsou určité velikosti, tvaru, nebo věku.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …