Sulfoam Aktuální

Terapeutické třída: proti akné

Používá pro Sulfoam

Některé z těchto přípravků jsou k dispozici pouze s lékařský předpis svého lékaře.

Při rozhodování o použití lékařství, rizika užívání tohoto přípravku musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Z tohoto léku se vkládá by měly být považovány

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Ačkoli není tam žádná konkrétní informace srovnávající užívání tohoto léku u dětí s použitím v jiných věkových skupinách, tento lék se neočekává, že by způsobit různé nežádoucí účinky nebo problémy u dětí, než to dělá u dospělých.

Mnoho léků nebyly specificky zkoumána u starších lidí. Z tohoto důvodu nemusí být známo, zda fungují přesně stejným způsobem to dělají u mladších dospělých, nebo v případě, že způsobují různé vedlejší účinky nebo problémy u starších lidí. Ačkoli není tam žádná konkrétní informace srovnávající využití síry u starších pacientů s použití v jiných věkových skupinách, tento lék se neočekává, že by způsobit různé nežádoucí účinky nebo problémy u starších lidí, než je tomu u mladších dospělých.

Nejsou k dispozici adekvátní studie u žen pro stanovení kojence riziko při používání tohoto léku během kojení. Zvážit potenciální přínosy proti možným rizikům, než začnete tento lék během kojení.

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Řekněte lékaře nebo zdravotní sestru, pokud užíváte jakýkoli jiný předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) lék.

Před použitím Sulfoam

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují síru. Nemusí to být specifické pro Sulfoam. Přečtěte si prosím opatrně.

Použijte tento lék pouze podle pokynů. Nepoužívejte ji častěji a nepoužívejte jej po delší dobu, než je doporučeno na štítku, pokud to není jinak svého lékaře.

Uchovávejte tento přípravek mimo dosah očí. Pokud byste náhodou dostane do očí, vypláchněte je dostatečným množstvím vody.

Chcete-li použít krém nebo mléko formu tohoto léku

Chcete-li použít formulář mast tohoto léku pro seboroická dermatitida

Chcete-li použít formulář mast tohoto léku pro svrab

Chcete-li použít formulář mýdlo tohoto léku

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Pokud vynecháte dávku tohoto léku, vezměte si ji co nejdříve. Nicméně pokud je již téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování. Nezdvojujte dávky.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Udržujte mimo dosah dětí.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Při použití síry, nepoužívají některý z následujících přípravků na stejném postiženou oblast jako tento lék, pokud to není jinak lékař

Použít některý z výše uvedených přípravků na stejné postižené oblasti, jako síra, může způsobit vážné podráždění kůže.

Nepoužívají žádný topický přípravek obsahující rtuť, jako jsou masti čpavkovaného rtuti, na stejné oblasti jako tento lék. K tomu může dojít zápach, může dráždit pokožku a může zanechat skvrny na černou kůži. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto, poraďte se se svým zdravotnickým personálem.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Správné použití síry

Poraďte se se svým lékařem co nejdříve, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Některé nežádoucí účinky se mohou vyskytnout, které obvykle nepotřebují lékařskou pomoc. Tyto nežádoucí účinky mohou odejít během léčby jako vaše tělo přizpůsobuje medicínu. Také si zdravotník může být schopen říct, o způsobech, jak zabránit nebo omezit některé z těchto nežádoucích účinků. Poraďte se se svým zdravotníka, pokud některý z těchto nežádoucích účinků přetrvávají nebo se zhoršují, nebo pokud máte jakékoliv dotazy o nich

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Dostupnost Rx / OTC Rx a / nebo OTC

Těhotenství kategorie N Není klasifikován

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Bezpečnostní opatření při používání Sulfoam

Akné doxycyklin, clindamycin aktuální, erythromycin aktuální, tetracyklin aktuální, minocyklin, Accutane, tretinoin aktuální, isotretinoin, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-cyklenu, dapson aktuální, Retin-A, Epiduo, adapalenu aktuální, Microgestin Fe dvacetiny, Vibramycin, Tazorac, Claravis, TriNessa, Differin, Minocin, Tri-Sprintec, Solodyn

 nebo jít připojit se k podpůrné skupině Sulfoam spojit se s ostatními, kteří mají podobné zájmy.

Sulfoam Nežádoucí účinky

Sulfoam (síra místní)