Syrex

Terapeutické třída: Parenteral elektrolytu, sodík

Používá pro Syrex

Při rozhodování o použití lékařství, rizika užívání tohoto přípravku musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Z tohoto léku se vkládá by měly být považovány

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Studie u žen naznačují, že tento lék představuje minimální riziko pro kojence při použití během kojení.

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Řekněte lékaře nebo zdravotní sestru, pokud užíváte jakýkoli jiný předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) lék.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání tohoto léku. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují chlorid sodný. Nemusí to být specifické pro Syrex. Přečtěte si prosím opatrně.

Před použitím Syrex

V průběhu řízení, budete vzhůru a dotazy týkající se jak se vám daří týmem zdravotní péče. To jim pomáhá rychle reagovat na případné problémy, které by mohly mít a udržovat vedlejší účinky na minimum.

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Nemají pohlavní styk a vyhnout se používání tamponů nebo střiky po dobu 2 až 3 týdny po potratu, aby vaše tělo čas léčit. To také pomůže chránit před dostat infekci pochvy nebo dělohy.

Špinění (nebo mírné krvácení z dělohy) je po potratu normální. To může pokračovat po dobu 2 týdnů. Těžší špinění nebo krvácení z dělohy by měly být oznámeny do svého zdravotnického pracovníka.

Antikoncepce by měla být považována za blízké budoucnosti, protože si mohou ovulovat před první menstruace. Váš první menstruace se objeví 4 až 6 týdnů po potratu.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se s lékařem okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Poté, co je postup dokončen, může dojít k některé nežádoucí účinky, které potřebují lékařskou pomoc. Poraďte se s lékařem, pokud zaznamenáte některý z následujících nežádoucích účinků

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Dostupnost Rx / OTC Rx a / nebo OTC

Těhotenství Kategorie C rizika nelze vyloučit

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Schválení Historie Kalendář drog na FDA

Posturální ortostatická tachykardie syndrom chlorid sodný

Léčebných procedur chlorid sodný, Hyper-Sal, Formadon, formaldehyd aktuální, NebuSal, Lazerformalyde

Správné použití chloridu sodného

Bezpečnostní opatření při používání Syrex

Syrex Nežádoucí účinky

chlorid sodný