syringomyelia životní styl a domácí opravné

Vezmeme-li tyto kroky mohou pomoci snížit dopady syringomyelia na svého každodenního života.

Pokud jste byl diagnostikován s syringomyelia, vyhnout se jakékoli činnosti, která zahrnuje zvedání těžkých břemen, napínání nebo uvedení nepřiměřenou sílu na vaší páteři.

Pokud syringomyelia způsobuje pokračující neurologické problémy, které snižují pohyblivost a aktivitu, jako je například svalová slabost, bolesti, únavy nebo tuhost, fyzioterapeut může být schopen vytvořit cvičební program pro vás, který může pomoci snížit tyto příznaky.

Promluvte si se svým lékařem o fyzioterapeutů ve vašem okolí, kteří mají odborné znalosti v oblasti neurologických onemocnění.

Vyvarovat se jednání, které může způsobit, že symptomy horší

Vezměme si fyzioterapii

Chronická bolest může být problém s syringomyelie. Pokud jste se setkali s chronickou bolestí, poraďte se se svým lékařem o možnostech léčby. Mnoho zdravotních středisek mají lékaři, kteří se specializují na léčbu bolesti.

Často je nejvhodnějším řešením pro léčbu chronické bolesti způsobené syringomyelia je mít tým, zdravotní péče, která zahrnuje váš neurochirurg, neurolog, rehabilitační specialisty a managementu bolesti lékaře, který může pracovat dohromady, aby vytvořily odpovídající plán pro danou situaci.

Správa chronické bolesti