vitamíny pro péči o pleť a doplňky: vitamíny A, C a E, koenzym Q10, selen

Stárnutí a slunce mít mýtné na naší kůži. Stále častěji se lidé berou antioxidantů na jejich péči o pleť rutina. Jejich cíl: Pomáhají chránit pokožku zevnitř ven.

Doplňky stravy pro pleť a krásy

Některé vitamínů a antioxidantů může zlepšit zdraví a kvalitu kůže. Vitaminy C a E a selen jsou antioxidanty, které mohou pomoci chránit kůži před poškozením sluncem.

vitamin; Vitamin A, známý také jako retinol, je klíčové pro růst buněk, a často se používá jako lokální ošetření proti stárnutí; Koenzym Q 1; Koenzym Q10, také známý jako koenzymu Q10, působí jako antioxidant, který pomáhá chránit buňky před poškozením; vitamin; Vitamín C, kyselinu askorbovou, je antioxidant, který pomáhá tkáně růst a opravit sám; vitamin; Vitamin E pomáhá tělu regulovat hladinu retinol, který je nezbytný pro zdravou kůži; Seleniu; Selen je minerál, který může pomoci chránit pokožku před poškozením sluncem a vrásky.

Informace o vitamíny a dodatku; Víte, jak vyhodnotit vitamínů a doplňků? Existuje tolik vitamíny, doplňky, a bylinných výtažků na policích. Pomocí těchto tipů, aby zjistili, které z nich mohou být pro vás to pravé.

Bezpečné horní limity pro vitaminy a minerální; Když přijde na vitaminy a minerály, kolik byste měli vzít? Zjistit bezpečné horní limity pro vitaminy, které užíváte, stejně jako doporučenou denní dávku můžete potřebovat.

Vitamin a Dodatek Slovníček pojmů: obecné definice; Tento slovníček nabízí jednoduché definice běžných termínů, jako jsou antioxidanty, rozpustné v tucích nebo phytochemicals. Zjistěte, co ve skutečnosti znamená žargon.

ZDROJE: Burke, K. Journal of Cosmetic Dermatology, 200; vol 3: pp 149-155. National Institutes of Health Office potravinových doplňků: “Doplněk stravy Fakta: vitamín D.” Lamberg. L. The Journal of Medical Association, 199; vol 279: pp 1427-1428. Katiyar, S. Archives of Dermatology, 200; vol 136: pp 989-994.

Helfrich, Y. Archives of Dermatology, 200; vol 14; pp 397-402.

Elmets, C. věstník akademie dermatologie, 200; vol 44: pp 425-432.

Heinrich, U Journal of Nutrition, 200; vol 136: pp 1565-1569.

Lee, K. Journal dermatologických Science, 200; vol 50: pp 99-107.

Kitazawa, M. Photochemistry and Photobiology, 200; vol 81: pp 970-974.

Harvard Health Publications: “Online lékařský slovník.”

FamilyDoctor: “Vitamíny a minerály: Co byste měli vědět”, “vitamínů rozpustných v tucích.

Velký! Tam jsou vždy nové tipy, které mohou vaše pleť vypadat lépe.

Získat požadovaný vzhled s naší osobní pleti hodnotitelem.

Co můžete udělat, aby se probudit krásná.

Tipů, které vám pomohou získat zářící

Špatný den v kanceláři? Zhluboka se nadechněte pro lepší pleť.

Nejlepší tipy pro každý typ pleti

Víte, jak se dostat fuzz bez?

5 návyky, které vrak kůži