sladkosti a zachází zdravé výživy

Pokud jde o jíst zdravě, většina lidí zajímalo, kde sladkosti zapadnout, a to zejména v případě, že má nadváhu nebo výživy. Dezerty, chipsy, nezdravé jídlo, a většina sladkosti jsou obvykle první jít, když sekání kalorií.

Ne tak rychle, říkají odborníci.

Ať už vaše rodina dává přednost dezert po večeři nebo odpolední léčit, může sladkosti být součástí vyvážené stravy tak dlouho, jak si dávat pozor na velikosti porcí a zvolit zdravější zachází.

Máte-li kontrolovat množství, můžete uspokojit vaše chuť na sladké nebo slané chuť každý den. “Každý by si měly umožnit každodenní pamlsek, protože neexistuje žádný důvod, proč může 100- nebo 200-kalorické občerstvení nezapadá do zdravé výživy,” říká Nashville výživa expert, Sarah-Jane Bedwell, RD.

Pokud chcete víc než speciální léčbu, která má několik set kalorií, zasloužit tím, že více fyzicky aktivní, říkají odborníci.

 konzultované odborníků na výživu po dobu osmi způsoby, aby se vešly sladkosti a pamlsky do vyvážené stravy.

Nepoužívejte jen počítat kalorie. Místo toho se snažit, aby každý počítat kalorie, protože občerstvení a léčí může být výživné. “Děti získat 25% svých kalorií z občerstvení, takže budete chtít, aby jim být tak výživné jak je to možné,” radí Elizabeth Ward, MS, RD, matka tří dětí.

Vyberte si zachází nebo dezerty, které mají 100 až 200 kalorií a obsahují některé nutriční výhody.

“Přečti nutričním označení zvolit pamlsky, které poskytují některé živiny, zejména ty, které mají tendenci být chybí v naší stravě, jako jsou vlákna, vápníku a celozrnných” říká Bedwell. Vyberte si pečené čipy, nízkotučné pečivo a cukroví vyrobené s tmavou čokoládou, ořechy nebo sušeným ovocem.

Děti se dožadují dezert a mohou ho mít většinu nocí, pokud si to zdravé dá udělat. Spolehněte se na matka příroda, a používat ovoce jako základ pro dezerty.

“Ovoce je samozřejmě swee; hojné v tomto ročním období, super výživné, a všichni ji miluje. Tak, aby to dezert volby “říká mluvčí dietetická asociace, Joan Salge Blake, MS, RD. Podáváme ovoce řez s kusem mléka a mléčných výrobků polevou. Nebo použijte ovoce nahoru piškotový dort, s nízkým obsahem tuku pudink nebo zmrzliny. Ovoce můžete zvětšit velikost porce a nutriční dobroty dezertů.

Na tom není nic příležitostně kalorií-husté kus koláče, cookie, nebo cukroví špatně, ale ty jsou tak snadné přejídat a malá část není zdaleka tak uspokojující, říká Blake.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …