strep hrdlo léčba, nakažlivý období, a další

Orální zdraví Trends

V minulosti, kdy lidé měli příznaky strep – červené, syrové krk, hroty horečku a bílé skvrny na jazyku a mandlí – lékaři by kultura vzorek z hrdla pacienta a počkejte 24 hodin až 48 hodin pro výsledky. Pokud je test uveden streptokoky, pacient by pak mohla začít užívat antibiotika. Chcete-li se vyhnout tomuto zpoždění, někteří lékaři použít pro okamžité spuštění pacientů léčených antibiotiky, ne čekat na výsledky kultury

Diagnóza byla mnohem jednodušší dnes jako výsledek testu “rychlé” strep. Vzorek je získán stejně jako kultuře a zahrnuje dotýká zadní části krku s malým vatovým tamponem chytit některé z choroboplodných zárodků. Rychlého testu strep trvá jen asi 5 až 10 minut na výsledky, a pokud jsou výsledky testů pozitivní, je diagnóza potvrzena. Nicméně, negativní test nevylučuje hrdlo strep, protože rychlý test může chybí některé hrdlo strep nákazy ( “falešně negativní”). Tyto negativní testy mohou být ověřena záložní kultury, který je citlivější test. Výsledky kultura, stejně jako v minulosti, může trvat až 48 hodin. Krása rychlého testu je, že pokud je pozitivní, můžete začít antibiotika ihned bez potvrzení, že strep organismus je viníkem.

Pokud je váš krk bolí, vedete vysokou horečku, a budete mít žádnou energii – můžete mít hrdlo strep. Zde je to, co byste měli vědět.

Strep hrdlo je nejlépe léčit antibiotiky, protože toto onemocnění může vést k vážným komplikacím, pokud se neléčí. Antibiotika jsou rychlé, efektivní léčba.

Tradiční, časem prověřený léčba streptokokem je penicilin, i když někteří lékaři hlásili zvyšující selhání léčby z tohoto. Ostatní běžně používané antibiotika pro strep zahrnují cefalosporiny jako je cefalexin, erythromycin bázi léky nebo clindamycin.

Antibiotika snižují trvání a závažnost příznaků, riziko komplikací, a dobu, kterou může potenciálně šířit infekci k ostatním. Nakažlivý období je u konce poté, co byl na antibiotika po dobu 24 hodin. Úleva od bolesti v krku měla spadat do 24 hodin až 36 hodin po zahájení užívání antibiotik. Lékaři doporučují pastilky krku, paracetamol, ibuprofen nebo i kloktání teplou slanou vodou na zmírnění bolesti po dobu prvních několika hodin.

Často se stává, lidé na antibiotika zaznamenáte zlepšení a rychle přestat užívat své léky, než celý průběh léčby je dokončena. To může mít nebezpečné následky. Předčasně zastavit vaše dávkování může vést ke vzniku srdečních problémů po infekci (revmatická horečka). Takže i když se můžete cítit lépe hned, je důležité dokončit celý recept.

ZDROJE

Mayo Clinic.

MedicineNet.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010