sladké jarní trávy: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Anthoxanthum odoratum, Chiendent voňavka, Flouve Odorante, Grass, jarní trávy.

Sladké jarní tráva je rostlina. Celá rostlina se používá k výrobě léku; I přes vážné obavy o bezpečnost, lidé se sladkou jarní trávu pro bolest hlavy, nevolnost, nespavost, a podmínky močových cest; V Rusku, sladké jarní tráva se používá jako přísada do určitých pálenek; V potravinách, sladké jarní tráva se používá jako ochucovací činidlo.

Sladké jarní tráva obsahuje složky, které mohou ředění krve.

Nedostatečná Evidence fo; Bolest hlavy; Nevolnost; Nespavost; Problémy močových cest; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost sladké jarní trávy pro tyto účely.

Sladké jarní tráva je nebezpečné. Obsahuje chemická látka, která může zpomalit srážení krve. Kromě toho, sladké jarní tráva může vyvolat nežádoucí účinky, jako je průjem, nevolnost, zvracení, závratě, bolesti hlavy, nespavost, a jaterními problémy; Není k dispozici dostatek informací, aby věděl, zda je bezpečné používat sladkou jarní trávu přímo na kůži; Zvláštní opatření a upozornění: Je to nebezpečné pro každého k použití sladké jarní trávu, ale někteří lidé mají zvláštní důvody, proč nedošlo k použití I; Těhotenství a kojení -feeding: Je to nebezpečné vzít sladké jarní trávu, pokud jste těhotná nebo kojíte -feeding. Obsahuje chemickou látku, která by mohla zpomalit srážení krve; Chirurgie: Sladké jarní tráva může zpomalit srážlivost krve. Existují obavy, že by to mohlo způsobit další krvácení v průběhu a po operaci. Přestat používat sladké jarní trávy nejméně 2 týdny před plánovanou operací.

Sladké jarní tráva může zpomalit srážlivost krve. Vezmeme-sladkou jarní trávy spolu s léky, které také pomalé srážení krve může zvýšit pravděpodobnost vzniku podlitin a krvácení; Některé léky, které zpomalují srážení krve patří aspirin, klopidogrel (Plavix), diklofenak (Voltaren, Cataflam, jiní), ibuprofen (Advil, Motrin, ostatní), naproxen (Anaprox, Naprosyn, jiní), dalteparin (fragminu), enoxaparinem (Lovenox) , heparin, warfarin (Coumadin), a další.

Příslušná dávka sladké jarní trávy závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro sladké jarní trávy. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Brinker F. Herb Kontraindikace a lékové interakce. 2nd ed. Sandy, OR: Eclectic Medical Publications, 1998.

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Review of Natural Products fakty a srovnání. St. Louis, MO: Wolters Kluwer Co., 1999.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese