Testy na ketony – přehled témat

diabetes Trends

Ketonu test kontroluje ketony v krvi nebo v moči. Ketony jsou látky, které jsou vyrobeny, když tělo odbourává tuky na energii. Za normálních okolností, vaše tělo dostane energii, kterou potřebuje od glukózy (cukru). Pokud jsou tvořeny vaše tělo nemůže využít glukózu na energii například, pokud vaše tělo nevytváří ani používat inzulín -ketones. Ty by mohly mít také ketony, pokud si nejste jíst dostatek sacharidů a vaše tělo využívá tuků na energii místo. Vaše tělo se chce zbavit ketony močí.

Kathleen Zelman, MPH, RD, LD, je ředitel výživy, vytvořil tento chutné a pestré jídlo grilovaným lososem s černým fazole kukuřice salsa a salátem. Je to nízkokalorické oběd nebo večeře, která je bohatá na vlákninu, antioxidanty a srdce zdravé omega-3 mastných kyselin. Bilance komplexních sacharidů, bílkovin a tuků dobrých dělá to diabetes s dětmi, příliš; Jihozápadní Grilované Salmo; Dělá 4 porce; Přísada; vaření Spra; 1 lžička mleté ​​kumi; 1 lžičky chilli powde; trochou sal; čerstvě…

Krevní ketony mohou být testovány za použití některé m cukru v krvi. Si můžete vyzkoušet své ketolátek v moči pomocí speciálně připravených tablet nebo plastové pásky.