vážné zdravotní problémy způsobené přejídání

Když se přejídat, můžete skončit s bolestmi v břiše, plněné. Každý, kdo se cítí jako to čas od času. Ale pokud máte záchvatovité přejídání, vaše stravovací návyky by mohlo vést k vážným problémům, které by mohly trvat celý život.

Přibývání na váze je běžné, když jste flámu jíst. Dvě třetiny pacientů s touto poruchou trpí nadváhou. Dáte na nadbytečných kil tím, že jí hodně potravin v krátkém časovém období, a nikoli spalování kalorií off s cvičením.

Mnoho lidí, kteří flámu špatný pocit o své váze, taky. To vede k nízké sebevědomí, což může způsobit další přejídání. Být nadváhou nebo obezitou mohou také zvýšit své šance na získání dlouhodobé zdravotní problémy, jako je

Jak se dívat na It

Vaše oblečení začnou cítit Snug. Čísla na vaší koupelně měřítku půjde nahoru. Lékař bude kontrolovat, kolik tělesného tuku máte měřením

Dostanete testy, jejichž cílem kontrolovat krevní tlak, hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterolu v krvi – z nichž všechny mohou být poškozeni přibývání na váze.

Co s tím mám dělat

Léčba přejídání začíná přijít na to, proč jste přejídání. Musíte to udělat, než se pokusíte zhubnout. Váš lékař a terapeut vám pomůže začít. Dále v plánu mluvit s dietologem přijít s programem diety a cvičení můžete držet se. Požádat je o tipy, jak můžete zůstat na zdravou váhu.

Nadváha dělá to těžší pro vaše srdce pumpovat krev do plic a dolní části karoserie. S hodně tuku, a to zejména v okolí břicha, zvyšuje riziko vzniku vysokého krevního tlaku, vysoký cholesterol a vysoký krevní cukr. Všechny tyto věci zvýšit riziko srdečního infarktu a mozkové mrtvice.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání