Zátěžový test pro srdeční choroby

Zkušební napětí mohou být použity k testování na onemocnění srdce. Zátěžové testy jsou testy provedené lékařem a / nebo vyškolený technik pro stanovení množství stresu, že vaše srdce může řídit před rozvinutím buď abnormální rytmus nebo důkaz ischemie (není dostatek krve proudění do srdečního svalu). Zkouška nejčastěji provádí stres je zátěžový test stres.

Test Cvičení stress – také volal zátěžový test, cvičení EKG, robota testu odstupňované zátěžový test, nebo zátěžový EKG – slouží k poskytování informací o tom, jak srdce reaguje na námaze. To obvykle zahrnuje chůzi na běžeckém pásu nebo šlapání na stacionárním kole na zvýšení úrovně obtížnosti, zatímco váš elektrokardiogram, tepovou frekvenci a krevní tlak jsou monitorovány.

Běžecký zátěžový test: Dokud můžete chodit a mít normální EKG, je to obvykle první zátěžový test proveden. Můžete chodit na běžícím pásu, přičemž je sledován vidět, jak daleko budete chodit, a pokud se u Vás objeví bolest na hrudi nebo změny v EKG, které naznačují, že vaše srdce není dostatek krve.