chirurgického výkonu pro Crohnovu chorobu

Chirurgie u Crohnovy choroby může být provedeno v případě,

Chirurgie může zlepšit dítěte pohodu a kvalitu života a obnovit normální růst a pohlavní vývoj.

To může nějakou dobu trvat, aby se přizpůsobily žít s ostomii. To může pomoci vědět, že většina lidí jsou schopni se přizpůsobit a obnovit všechny své běžné činnosti. Promluvte si se svým lékařem o podpůrných skupin ve vaší oblasti pro lidi s ostomies.

Žádný lék může ovládat své příznaky; Můžete mít vážné nežádoucí účinky léků; Vaše příznaky mohou být ovládány pouze s dlouhodobým užíváním kortikosteroidů; Máte komplikace.

Střevní resekce střev resekce. Nemocných část střeva se odstraní, a zdravé konce střeva jsou opět připojeny; Strictureplasty. Chirurg je podélný řez ve střevě a šije otvor spolu v opačném směru. Tím se střevo širší a pomáhá při obstrukci střev. Toto je někdy provádí ve stejnou dobu jako resekci, nebo když osoba má resekci v minulosti. Strictureplasty se používá, když lékař se snaží zachránit co nejvíce střeva jak je to možné; Proktokolektomii a ileostomie proktokolektomii a ileostomie. Chirurg odstraní tlustého střeva a konečníku, přičemž spodní konec tenkého střeva (ilea). Řiť je šitá uzavřený, a malý otvor nazývá stoma se provádí v kůži podbřišku. Ileum je připojen na stomii, vytváří otvor, který vede ven z těla. Stolička se vyprázdní od tohoto otvoru do malé plastové sáčku s názvem stomický sáček, který je aplikován na kůži kolem stomie; Střevní transplantace střeva transplantace. To se používá jen zřídka u Crohnovy choroby. V této složité řízení, tenké střevo se odstraní a nahradí se v tenkém střevě člověka, který se v poslední době zemřel a daroval jeho nebo její orgány.