Odpovědi na vaše stresových situacích

Jako rodič, existuje spousta případů, kdy jste ve stresových situacích. Můžete je řešit způsoby, které usnadňují pro vás a vaše děti, aby se dobré volby.

Když všichni se usilovně snaží jíst, si sbalil, a dostat ven včas, může být těžké zůstat v klidu. Je to jednodušší, pokud máte obědy vyrobené a batohy před Připravte si večer – ale bez ohledu na to, co ten spěch, nenechte nikoho vynechat snídani.

Dobrá snídaně dodá energii na celý den, pomáhá při zaměření, a přináší vám plný až do oběda, takže jste méně pravděpodobné, že uchopit nezdravé svačiny. Zkuste Celozrnné cereální nebo ovesné vločky a nízkotučné mléko. Pro ty opravdu rušné dny, musí-go snídani na ruce, jako jsou nízkotučné jogurty a ovoce.

Vaše děti přijít domů naloženo s domácími úkoly a závazky ke všem druhům mimoškolních aktivit. Musíte odpovědět na některé e-maily a hrát šoféra. Každý má příliš mnoho dělat. Pro tuto chvíli, posílat děti ven běhat nebo střílet obruče po dobu 10 minut, než začnou dělat domácí úkoly. To jim pomůže vypustit nějaký školní stres a získat jejich mozky připravené ke studiu.

Později, mít rodinu mluvit o tom příliš mnoho. Rozhodnout o omezení věci na jednu sportovní sezónu a možná jedna druhou činnost. Pomoci dětem upřednostnit ty, které nejvíce baví. Udržujte jeden den v týdnu, kdy děti přijdou domů a nemají nic navíc dělat.

Když jste příliš spěchal nebo příliš unavený, aby horký, zdravou večeři, ne hlava pro drive-thru. Existuje pravděpodobně několik zdravé alternativy ve vaší spíži nebo lednici.

Snídaně se podává na večeři – Celozrnné cereálie s nízkotučným mlékem, podávané s čerstvým ovocem. Udělat arašídové máslo sendviče na celozrnný chléb. Přidejte mrkev hole nebo jablek, jak boku. Potom, aby to low-snaha jídlo více zábavy šířením deku na podlaze a piknik.