příznaky hrdlo strep: horečka, bolest v krku, polykání bolest a další

Orální zdraví Trends

Běžné příznaky hrdlo strep u dětí i dospělých patří

Každých šest měsíců, navštívit zubaře pro čištění – a pravděpodobně přednášku o významu používání dentální nitě. Ale pokud jste stejně jako mnoho zubních pacientů, rada cestuje jedním uchem tam a druhým ven – podobně jako, no, dentální nit klouzání mezi prostorách zuby; Neexistuje žádné okamžité uspokojení s dentální nití – to je ten problém, “říká Alla Wheeler, RDH, MPA, docent na dentální hygieny programu na New York University School of zubního lékařství.” Pacienti si to myslí …

Je snadné říct, když máte bolest v krku či nachlazení. Je to těžší vědět, kdy máte hrdlo strep. Typicky, bolesti v krku jsou způsobeny virovou infekcí a ne strep bakterie. Hrdlo strep obvykle nedochází u studených příznaky, jako je kašel, kýchání, nebo rýmou nebo ucpaný nos. Čím více symptomy nachlazení máte, tím méně je pravděpodobné, že vaše bolest v krku je strep nákaza.

V některých případech strep infekce, kožní vyrážku a vyvíjí se rozšíří na krku a hrudníku a nakonec po celém těle. Vyrážka se cítí drsný jako smirkový papír. Tento stav se nazývá spála. Spála se léčí antibiotiky. To obvykle vede k rychlému zotavení. Spála není nebezpečné, pokud se léčit.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Závažná a náhlá bolest v krku, aniž by kašlání, kýchání nebo jiné symptomy nachlazení; Bolest nebo potíže s polykáním; Horečka nad 101 ° F (38,3 ° C). Nižší horečky mohou poukazovat na virové infekce a ne strep; Zduření lymfatických uzlin na krku; Bílé nebo žluté skvrny nebo povlak na krku a mandlí; Jasně červené krku nebo tmavě červené skvrny na střeše úst na zadní straně v blízkosti krku; Oteklé mandle, přestože tento příznak může být také způsobena virovou infekcí.