příznaky onemocnění páté

Příznaky onemocnění patří páté

Zjistit více o páté nemoci

Základy

příznaky

Diagnostika a léčba

Prevence

Následující příznaky jsou častější a závažnější u dospělých s infekcí parvovirem B19, a oni obecně předcházet vyrážku, která často nedochází u dospělých, o sedm až deset dní

Většina plodů nejsou ovlivněny, když jejich matky se virem nakazí, a to nebylo prokázáno, že příčinou vrozené vady. Nicméně, v případě, že plod nakazí, virus může narušit schopnost plodu je pro výrobu červených krvinek, což vede k nebezpečnému formy anémie, srdečního selhání, a někdy potratu nebo mrtvě. Žena, která zkrátí viru během těhotenství má asi 10% pravděpodobnost potratu a.

ZDROJ; Academy of Pediatrics. Zpráva za rok 2003 Red Book Výbor infekčních chorob (Amerian Academy of Pediatrics výboru Infekce Nemoci // Zpráva Výboru pro Infekční nemoci)

Low-horečkou; Jasně červené tváře; Plochá nebo vyvýšeným červená vyrážka, obvykle na rukou a nohou, který trvá od dvou do 39 dnů a může svědit. Vyrážka mizí z centra červené oblasti směrem k okrajům, což je vzhled krajkový. Vyrážka může opakovat s cvičením, teplé koupele, odření kůže, nebo emocionální rozrušení; Méně obyčejně, bolest hlavy, bolest v krku a bolest kloubů.

Headach; Bolest v throa; Svalové pai; Společné pai; Břišní pai; Horečka