příznaky opožděný vývoj u dětí

Je normální, aby rodiče sledovat, zázrak, a možná i trochu strach o tom, zda jejich dítě je setkání milníky na cíl.

Vývoj Tento týden vašeho dítěte

Když se blíží její čtyřměsíční narozeniny, vaše dítě se rozvíjí svaly ve výši kulturista! Od této chvíle se jí začíná být mnohem větší kontrolu nad svým tělem.

Můžete rozpoznat její nově nalezenou sílu jako ona

Ona nemůže podporovat hlavu dobře a nemusí pochopit na objekty; Nemá začala blábolit; Ona kříží oči většinu času. (Přechod oko je normální u dětí mladších než 3 měsíce .; Nechce se zapojily do sociálního úsměvem.

Ona může být natáhl se pro její hračky, mrknutí je pryč, a dokonce uchopení její chrastítko. Dalo by se uvažovat o tom,

Vykazuje velmi dobrou kontrolu nad hlavou, i když mohou být stále viklat, pokud ji náhle pohybovat; Začíná se naučit válcování ze žaludku do zádech, ale nejspíš nelze vrátit odzadu dopředu ještě; Zvedá hlavu a hrudník vleže na břiše, a dokonce podporuje její horní části těla tím, že tlačí nahoru na pažích.

Kolik by měla být jíst. Od této chvíle, měla by být brát v 4-6 uncí vzorce na krmení. Jestli se kojeno, měla by být splněny alespoň po dobu 2-3 hodin, pokud ona je dostatek mléka při krmení. Váš dětský lékař bude diskutovat začíná pevnou stravu na 4 měsíce vyšetření; Kolik ona roste. Vaše dítě je stále v rapid-růstové novorozence fázi, roste asi 1 až 1,5 palce a přidáním 1 až 1,5 libry za měsíc; Co vaše dítě může vidět. V tomto věku si dítě začíná všímat rozdílů ve struktuře, a opravdu těší světlé barvy.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro