s top zdravotní příběhy roku 2011

Co odlišuje důležitých zdravotních příběhy od sebe, je, že se týkají každého z nás na osobní úrovni – i když to nevědí v té době.

Může to být příběh, který nás transfixes, protože jeho dopad je okamžitý – nebo to může být příběh, který je trochu pod radarem, ale může později změnit způsob, jakým se díváme na zdraví.

Z tohoto důvodu se rozhodli pět pater z tisíců není jednoduché, protože pouze některé z nich jsou zřejmé.

Letos si vybral příběhy, které napadaly naše představy o stravě a výživě, o veřejném zdraví, a o našem chápání nemoci.

 Top News příběh: Co není EA; top story: Pravda o břišní Fa; top kvíz: Otestujte své výživy I; top dieta nástroj: Food & Fitness Planner

Naše první dívá na něco, co děláme každý den, a jak bojujeme na to právo.

Existují dobré důvody, proč strava a výživa je nejpopulárnějším tématem.

Víme, že dieta určuje zdraví, ale my jsme zmatení. Zdá se, že definice zdravé výživy neustále mění. Váhový úbytek rada neustále mění. To, co vidíme na televizní reality show nese malou podobnost k, dobře, reality. To přichází na pozadí epidemii obezity USA – který loni dostal ještě horší – a příliv diabetu 2. typu.

Pak v červnu, vládní zdravotnické agentury upustil bombu, který přidal oheň k diskusi: vyhodili do vzduchu úctyhodný potravinové pyramidy. Na místě pyramidy, talíř – MyPlate.gov – představení, které potraviny bychom měli být jíst, s okem na velikosti porcí.

Většina z rad byla poměrně jednoduchá, jako je například o polovinu svých deskových ovoce a zeleniny. Jednoduché, nebo ne, to zdůraznila pokračující obavy z publika. Co bychom měli jíst? Jaký je nejlepší dieta?

Čtenáři pokračovat v hledání odpovědi na tyto otázky, skrz

Chci vážit? Jednání probíhají v ‘s Jídlo a Diet Společenství.

Čerstvé melouny jsou pro vás dobré. S výjimkou melounu hemží bakteriemi listerie, jako jsou prodávány po celém USA v létě 2011.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …