sklerotizace křečových a rozšířené žilky

Skleroterapií je léčebný postup používaný k odstranění křečových žil a rozšířené žilky. Skleroterapie zahrnuje injekci roztoku (obvykle roztok soli) přímo do žíly. Řešení dráždí sliznici cévy, což způsobuje, že se zvětší a držet při sobě, a srážení krve. V průběhu doby se nádoba otočí do tkáně jizvy, které mizí z dohledu.

Před skleroterapie, budete mít úvodní konzultaci s dermatologem nebo cévní lékařství specialista, který rozhodne, zda jste vhodným kandidátem pro postup.

Nejste způsobilí, pokud jste těhotná. Můžete mít sclerotherapy pokud užíváte antikoncepční pilulky. Pokud jste měli krevní sraženinu v minulosti, bude váš způsobilosti rozhodne individuálně a bude záviset na celkovém zdravotním stavu oblasti, které potřebují léčbu, stejně jako důvod sraženiny.

Žíly, které jsou potenciálně využitelné pro budoucí srdeční bypass se obecně neměla být považována za skleroterapií, pokud jsou již považovány za nepoužitelný.

Ve většině případů skleroterapii, solný roztok je vstřikován skrz velmi tenkou jehlou přímo do žíly. V tomto okamžiku může dojít k mírné nepohodlí a křeče po dobu jedné až dvou minut, zvláště když jsou větší žíly injekčně. Samotný zákrok trvá přibližně 15 až 30 minut.

Počet žil injekcí v jednom sezení, závisí na velikosti a umístění žil, jakož i celkovým zdravotním stavem pacienta.

Skleroterapie se provádí v ordinaci lékaře dermatologa nebo chirurga a vyžaduje, že nemusíte dělat žádné aerobní činnost po dobu několika dní po zákroku.

Před skleroterapie, měli byste se vyvarovat některých léků. Promluvte si se svým lékařem o všechny léky (včetně volně prodejných léků, bylin a potravinových doplňků), užíváte. Pokud je třeba vzít antibiotika před sclerotherapy, obraťte se na svého lékaře. Žádné mléko by měly být použity k nohám před zákrokem.

Někteří lékaři doporučují vyhnout aspirin, ibuprofen (jako je Advil, Motrin, a Nuprin) nebo jiné protizánětlivé léky po dobu 48-72 hodin před skleroterapií. Tylenol, by však neměla mít vliv na tento postup.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima