Svatý. třezalka pro léčbu deprese

deprese Trends

Je třezalka tečkovaná, rostlinný přípravek, účinná při léčbě deprese? Miliony lidí si myslí s; vnímají třezalku jako alternativu nebo přírodní lék na depresi.

Podle FDA, doplňky stravy obsahují vitaminy, minerály, bylinky a aminokyseliny. Th ey přicházejí ve formě pilulek, kapalin nebo prášků, a mají být přijata k doplnění stravy. Doplňky stravy nejsou regulovány stejným způsobem jako léčivých přípravků.

V Třezalka tečkovaná Rostlina má žluté květy a je někdy myšlenka jako plevel v některých částech Spojených států. To bylo použito pro lékařské účely v jiných částech světa po tisíce let. Mnohé studie byly provedeny vyhodnotit účinnost třezalky tečkované. Některé studie naznačily přínos, ale jiné studie nemají.

I když skutečné výhody třezalky tečkované jsou stále zkoumány, pokud se rozhodnete používat, ujistěte se, že můžete dozvědět vše a poradit se svým lékařem předtím, než jej. Třezalka tečkovaná může spolupracovat s jinými léky nebo doplňky, které pravděpodobně užíváte a mohou mít nežádoucí účinky.

Tam je nějaký vědecký důkaz, že třezalka tečkovaná mohou být užitečné při léčení mírných depresí, a přínos zdá podobný tomu antidepresiva. Nicméně, dvě velké studie, jeden sponzoroval Národní centrum pro doplňkovou a alternativní medicínu (NCCAM), ukázal, že rostlina byla účinnější než placebo v léčbě těžké deprese mírné severit; Ironií je, že běžné léky také studoval nedopadl o nic lépe než placebo, a to buď.

Třezalka tečkovaná je nejvíce často zaujatý v kapalné nebo kapsle formě. Sušené byliny mohou být také použity jako čaj.

Nejběžnější dávka použitá ve studiích byla 300 mg, třikrát denně jako standardizovaného extraktu. Přípravky v USA mají různé množství účinné látky v nich. Tak dávat pozor si uvědomit, jak moc jste se dostal ve svých tablet.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání