vracet ke hře po zranění hlavy v průběhu sportovní události – přehled téma

Každý, kdo má poranění hlavy během sportovní události musí okamžitě zastavit veškerou činnost a ne vrátit do hry v ten den. Být aktivní znovu před mozku vrátí do normálního fungování zvyšuje riziko osoby mít vážnější poranění mozku.

Dů; Je možné, že hlavní název zprávy sporadického Porencephaly není název jste očekávali.

Rozhodnutí o tom, kdy hráč může bezpečně vrátit ke hře musí být provedeno lékařem. Lékař rozhoduje případ od případu. Věci, které pomohou lékaři rozhodnout, kdy hráč může vrátit do hry, zahrnují

Lékaři a další odborníci Otřes mozku souhlasí s tím, že hráč se nesmí vrátit do hry, dokud příznaky jsou úplně pryč, a to jak v klidu a v průběhu cvičení či námaze. Použití léku s cílem zlepšit příznaky otřesu není totéž jako symptom-free. Před sportovec lze považovat bez příznaků, musí být léky zastavena. Děti a dospívající mají delší dobu zotavení. Takže oni mohou muset počkat déle, než se mohou vrátit ke hře.

První léčba otřesu mozku je odpočinek, a to jak fyzické a psychické. Návrat ke hře potřebuje nastat v postupný krok za krokem způsobem: 1

Symptomy má hráč; anamnéza hráčův; Historie otřes mozku hráčův; Použití medicína hráčův; Typ sportu a pozici přehrávaného; Schopnost hráčův postavit a udržet svou rovnováhu; Schopnost hráčův věnovat pozornost a odpovídat na otázky, které testují učení a paměť; Jak rychle se hráč může řešit problémy.