zátěž břišní tuk: snížit svůj obvod pasu

Pravděpodobně jste četl theBelly tuk – velký obvod pasu – mohou zvýšit vaše rizika pro srdeční choroby, cukrovky a mrtvice.

A břišní tuk může být příznakem něco víc: Metabolický syndrom, skupina zdravotních problémů, které obsahují příliš mnoho tuku kolem pasu, zvýšený krevní tlak, hladinu cukru v krvi, triglyceridů a nízké “dobrého” HDL cholesterol – všechny zvýšit vaše rizika nemoci.

A co je ještě horší, ztrácí břišní tuk může někdy zdát skličující. Pro mnoho lidí, dieta a cvičení ne vždy fungovat. Naštěstí máme možnosti, jako je FDA hubnutí léky a dokonce i operaci.

Vše tuk je náročné dostat pryč, tečka, “říká Howard J. Eisenson, MD, lékařský ředitel Duke Diet & Fitness Center na Duke University Medical Center. Ale” břišní tuk není nijak zvlášť houževnatý tuk se zbavit … to ve skutečnosti přijde docela snadno. Upřímně řečeno, pokud snížíte kalorie a více cvičit, budete hubnout všude – včetně vašeho břicha.

Zatímco Eisenson se domnívá, dietou a cvičením nejúčinnějších strategií hubnutí, on připouští, že tu roli při léčebných procedurách.

Udržet váhu off je to, co je nejtěžší, říká. “Velmi často, lidé začnou získat váhu zpět. O rok ven, a oni získali 30% až 50% hmotnosti oni prohráli. Je-li lék může lidem pomoci odvrátit to, co jsme ztratili, to je smysluplné.”

Naštěstí existuje několik hubnutí léky, které pomáhají v tomto ohledu.

Meridia, fenterminu a Xenical jsou nejčastěji používané FDA schválené léky pro léčbu obezity. Jsou určeny pro lidi s BMI 30 a výše, nebo ty, kteří mají BMI 27 a druhý obezita by tudíž zdravotní potíže. Obě léčiva jsou považovány za “mírně účinný” při hubnutí, s průměrem 5 až 22 liber po dobu jednoho roku.

Meridia působí tak, že zvyšuje chemických látek v mozku, jako serotoninu, noradrenalinu a dopaminu, takže lidé pocit sytosti dříve poté, co jedí. Xenical se váže na tukové buňky v zažívacím traktu, aby se zabránilo jejich vstřebává, takže tělo vylučuje asi 30% tuku, který je spotřebován.

Xenical a Meridia mají tendenci pomáhat asi [uvedenou] prvních šest měsíců v průměru, “říká Eisenson.” Potom jejich hlavním přínosem je jako hubnutí údržbu asistent, který není triviální věc. To je, jak Xenical a Meridia fungují nejlépe … pomáhat lidem udržet váhu off.

Tyto léky fungují nejlépe, když v kombinaci se změnami životního stylu, výzkum naznačuje. V jedné studii, obézních mužů a žen ztratil mnohem větší váhu tím, že mění stravovací a pohybové návyky – a při Meridia – ve srovnání s těmi, kteří spoléhali na obou změně životního stylu nebo léky samotné.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …