cukr recenzi busters dietní plán: Seznam jídlo, jak to funguje, a další

Není třeba počítat kalorie k tomuto plánu. Můžete zhubnout s dietou s vysokým obsahem vlákniny složená ze správných druhů ovoce, zeleniny, bílkovin a celozrnných výrobků. Ale budete muset vzdát rafinovaný cukr a mouku a provést další vylepšení způsobu, jakým jíte.

Plán klade důraz na potraviny s nízkým glykemickým indexem (GI), které pomáhají udržovat hladinu cukru v krvi stabilní. Potraviny s vyšším GI aby vaše hladina cukru v krvi vzroste více než ty s nižším GI.

Potraviny s nejvyšším GI jsou sacharidy, včetně bílý chléb, bílá rýže, bílé brambory, bílé mouky a cukru. Ale ne ukvapené závěry: sacharidy nejsou tak špatné. Kniha vás naučí, jak jíst “správné” sacharidů, zejména celá zrna.

Žádné významné potravinářské skupiny jsou tabu, ale budete potřebovat, aby se zabránilo potraviny s vysokým GI.

Ovoce a zelenina: Můžete jíst desítky ovoce a zeleniny, ale vyhýbat z mála (jako pastinák, meloun a ananas).

Zrna: Celozrnné pečivo a těstoviny, hnědá rýže a ovesné vločky jsou povoleny.

Protein: Můžete jíst nízkotučné mléčné výrobky, jako je mléko, sýry a jogurty, vejce, ořechy, ryb a korýšů, a mnoho libové maso, včetně hovězího a vepřového masa.

Alkohol: Můžete mít malé množství alkoholu, s výhodou srdeční -healthy červené víno.

Sladidla: Tabulka cukr je zakázáno, ale umělá sladidla, jako je Equal, Sweet’n nízká a NutraSweet jsou povoleny. Bez cukru zmrzlina se doporučuje místo sušenek a koláčů.

Zakázané potraviny: Budete muset vzdát bílé brambory, bílá rýže, bílé pečivo, bílá mouka, kukuřičná, řepa, soda, cukroví, pečivo a rafinovaný cukr.

Nemusíte počítat kalorie nebo vážit si jídlo, ale musíte se dívat na velikosti porcí.

Omezení: Dokud jste obeznámeni s přijatelnými potraviny, budete potřebovat kopii knihy v blízkosti vždy, když jste připraveni k jídlu nebo vařit.

Vaření a nákupy: Kniha má recepty a jednoduché potravinářský přípravy tipy pro grilování ryb, montáž sendviče, a kombinuje zdravé potraviny na jídlo. Drž se dál od zpracovaných balených potravin, protože mnohé obsahují skrytý cukr.

Balené potraviny nebo pokrmy: Není nutné.

In-person jednání: No.

Cvičení: Silně doporučeno, i když, jak se rozhodnete zůstat fit je jen na vás.

Vegetariáni nebo vegani: Pokud se vyhnout živočišné produkty, Cukr Busters! není pro vás. Autoři chtějí dieters jíst alespoň trochu živočišné bílkoviny.

Nízkotučná dieta: Nemůžete sledovat typickou nízkotučnou dietu s vysokým obsahem uhlovodanů, pokud jste po Sugar Busters! protože s nízkým obsahem tuku potraviny jsou často vysoko v rafinovaných cukrů. Dieta vyžaduje, aby ses o 30% -40% kalorií z tuku. Ale měli byste jíst nízkotučné mléčné výrobky a libové maso.

Nízkým obsahem soli dieta: Můžete zkusit Sugar Busters! pokud jste na dietě se slanou omezen. Příliš mnoho soli může být špatné pro vaše srdce, a autoři varují, že sůl je často přidává do průmyslově zpracovaných potravin. Ty naznačují, že není nutné přidat sůl do svého potravin při vaření. Ale budete ještě potřebovat ke kontrole sodíku na etiketách potravin.

Cena: Žádné za vaše nákupy.

Podpora: Nejsou žádné oficiální trenéři motivovat vás, ale je tu on-line fórum na cukr Busters! oficiální webové stránky. Autoři také říci čtenářům, jak vytvořit Sugar Busters! podpůrné skupiny.

Funguje to?

Vzdát brambory, kukuřice, bílá rýže, chléb z rafinované mouky, řepy, mrkev, pivo a rafinovaných cukrů může jistě vést ke ztrátě hmotnosti, zvláště pokud vaše obvyklá strava obsahuje velké množství těchto potravin a nápojů.

Cukr Busters! Funguje tak, že řezné kalorií z přidaného cukru a zpracovaných potravin, a přidáním potraviny, které vám pomohou cítit plná. Strava bohatá na s vysokým obsahem vlákniny zeleniny, kámen-země celá zrna, libové maso, ryby, zdravé tuky, nízkotučné mléčné a ovoce jsou základem většiny zdravých plánů hubnutí.

Ohlasy od lidí, kteří udělali Sugar Busters! Dieta nejsou zálohovány s vědeckými důkazy, ačkoli.

Je to dobré pro určité podmínky?

Dieta slibuje snížit hladinu cholesterolu, které vám pomohou dosáhnout optimálního wellness, zvýšit vaši energii a pomáhají při léčbě cukrovky a jiných onemocnění.

Ovládání hladina cukru v krvi s nízkými glykemickým indexem potravin a vysekávání cukru a rafinovaných obilovin je vzorec, který by měl fungovat pro většinu lidí s cukrovkou nebo inzulínové rezistence.

S omezením většiny zpracovaných potravin, nebude nikdo na dietě s nízkým obsahem sodíku najít tento plán užitečné.

Poraďte se se svým lékařem před zahájením dietu.

The Final Word

Cukr Busters! je šablona pro zdravé výživy bez počítání kalorií nebo vážení nebo měřicí části. Lidé, kteří chtějí omezit cukr chutě a vyčistit jejich stravu budou mít tuto přizpůsobivé a řiditelnou dietní plán. Je ideální pro každého, kdo chce flexibilní přístup k jíst zdravě, která nezahrnuje počítání kalorií.

Není to pro lidi, kteří jedí ven často, protože vyhnout zpracované potraviny může být těžké v restauracích.

ZDROJE

Shikany, J. Medscape Všeobecné lékařství, 24.ledna 2006.

Steward, H. Nové Cukr Busters! Řezání cukrové Trim tuk, Ballantine Books, 2003.

SugarBusters.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …