kouření cigaret méně – přehled témat

Snížená kouření je vědomá změna výše kouříte. Může se připravit, abyste přestal kouřit později, a to i v případě, že přestat datum nepřijde na dlouhou dobu. Snižuje kouření má některá omezení, a to by nemělo být samo o sobě cílem, protože není jasné, že to snižuje zdravotní rizika kouření.

Poznámka: Samostatné PDQ souhrny plic screeningu rakoviny, malobuněčný plicní léčby rakoviny, Non-malobuněčný plicní léčby rakoviny, a kouření cigaret: Zdravotní rizika a jak přestat jsou také k dispozici; Kdo je v ohrožení; Riziko rakoviny plic je z velké části závislé staršího věku v kombinaci s bohatou historií kouření cigaret. Rakovina plic je častější u mužů než u žen i v těch nižších socio-ekonomický stav. Vzory rakoviny plic podle demografické charakteristiky bývají silně …

Způsoby, jak snížit kouření zahrnují pokračování

Ve výzkumných studiích, nikotinové substituční terapie léky pomohlo kuřáci snížit částku, kterou uzenou. Ale za použití nikotinové substituční terapie pro tento účel není schválen US Food and Drug Administration (FDA). Lékař vám může poučit o nutnosti užívat lék ke snížení kouření.

Lidé, kteří kouří jen pár cigaret mají více zdravotních problémů, než lidé, kteří nekouří; Lidé, kteří snížit zpět na počtu cigaret, které kouří, mají tendenci měnit jejich nafukování vzory, takže se dostanou víc nikotinu z každé cigarety. Tento proces se nazývá nikotinu náhradu; To může být obtížné zachovat sníženou míru kouření v průběhu času; To je nejlepší používat sníženou kouření jako krok směrem k odvykání, nikoli jako cíl sám o sobě.

Každý týden si vybrat několik konkrétních cigaret vzdát (například ty, které kouří v autě na cestě do práce); Postupně zvyšovat čas mezi cigaret; Kouřit pouze v sudé nebo liché hodin; Omezte kouření na určitých místech (venku, ne v práci, ne v autě); Počkat, jak pozdě je to možné začít kouřit; Zkuste jít jeden den bez kouření.