narození mrtvého dítěte – přehled témat

Toto téma obsahuje informace o ztrátě dítěte po 20 týdnech těhotenství, ale než se dítě narodí. Informace o těhotenskou ztrátou před 20 týdnů, potratu.

Narození mrtvého dítěte je ztráta dítěte po 20 týdnech těhotenství, ale předtím, než se dítě narodí. To se může stát v průběhu těhotenství nebo během porodu. Narození mrtvého plodu se vyskytuje asi u 1 z 200 těhotenství. 1

Ztráta dítěte je zničující a velmi těžké přijmout. Možná se divíte, proč se to stalo, nebo vinu. Ale narození mrtvého dítěte se může stát i v těhotenství, které bylo jít dobře.

Dojde-li k narození mrtvého dítěte před porodu, lékař obvykle přináší dítě a to buď tím, že se žena lék na začátek porodu nebo tím, že dělá operace (císařský řez nebo císařský řez).

Problém se zdravím dítěte, jako je například vrozenou vadou nebo zpomaleného růstu a rozvoje; Problém se zdravím matky, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak, nebo -clotting problému krve; Problém s placentou, jako je například placenty odtržení z dělohy příliš brzy (odtržení placenty); Infekce u matky nebo dítěte; Problém s pupeční šňůry, jako je například zkroucení, který může odříznout kyslíku k dítěti.

V mnoha případech, nikdo neví, co způsobuje stillbirth. Ale příčina je často nalezen. Narozením mrtvého dítěte může být způsobeno

Lidé procházejí smutku v jejich vlastních cestách. Můžete plakat hodně a vztek a beznaděj. Možná budete chtít obviňovat sebe nebo někoho jiného. Mohlo by to být těžké jíst ani spát.

Vy a váš partner nemusí truchlit stejným způsobem. Každý z vás musí postarat o sebe jakýmkoliv způsobem cítí nejlépe. Řekněte své rodině a přátelům, co mohou dělat. Možná budete chtít trávit čas o samotě, nebo si může vyžádat komfort rodinou a přáteli. Snažte se jíst zdravé potraviny, vyspat, a získat cvičení (nebo jen dostat ven z domu), které vám pomohou cítit silný, jak si léčit.