schizofrenie: léčba a péče

Léčba schizofrenie zahrnuje léky a terapie ke snížení rizika budoucích psychotických epizod a zlepšit vztahy. Čtěte dál a dozvíte své možnosti.

Tento přehled se zaměřuje na schizofrenie léky a jejich vedlejší účinky. Zjistěte, co byste měli sledovat.

Pokud vy nebo někdo z vašich blízkých má schizofrenii, víte, že udržet krok s medicínou je celý rozdíl. Ale je tu jeden háček: Mnoho lidí opustit své léky. Někdy se prostě zapomněl vzít. Nebo mohou myslet, že jsou teď dost dobře, že nebudou potřebovat ještě. To je, kde dlouhou životností léky mohou pomoci. Jediné, co potřebujete, aby z nich střele jednou nebo dvakrát za měsíc.

Prostřednictvím terapie, lidé mohou rozvíjet sociální a pracovní dovednosti s cílem zlepšit jejich životy a vztahy. Přečtěte si více o výhodách terapii.

ECT je často nepochopen, ale je to vysoce efektivní pro některé typy schizofrenie. Více informací o této terapie.

Antipsychotika může být obrovská pomoc při řízení příznaky onemocnění, ale mohou být vedlejší účinky. Zde jsou některé z výhod a rizik.

Recidivy jsou možné, pokud jste léčeni pro schizofrenii, ale může pomoci zabránit jim pozor na časné varovné příznaky.

Lidé se schizofrenií mohou setkat mnoho různých typů lékařů a terapeutů. Naučte se rozdíly a získat 6 tipů pro nalezení správné lékaře.

Rodina a přátelé mohou pomoci tím, že hraje aktivní roli v léčbě pacienta. Zde je to, co můžete udělat.

Mnoho lidí se schizofrenií nevěří, že potřebují léčbu. Tento odkaz se dostanete do příslušného článku a webové stránky, které mohou pomoci vypořádat se s tímto problémem.

Vědět, časné příznaky schizofrenie relapsu pomůže vědět, kdy vyhledat pomoc. Tento odkaz se dostanete na webové stránky, které vysvětluje.

V době, lidé přestal brát anti-psychotické léky, které mohou vést ke krizi. Tyto tipy vám pomohou zvládnout krizi. Odkaz se dostanete na webové stránky, které mohou pomoci.