spinální bolesti hlavy příčiny, příznaky, léčba

Trendy léčba bolesti

Lumbální bolesti hlavy může dojít v důsledku postupu, jako je například spinální kohoutem (lumbální punkce) nebo epidurální blok (jako je, že provádí během ženského porodu). V těchto postupech, jehla je umístěna v prostoru tekutinou naplněné okolo míchy. To vytváří průchod pro spinální tekutina unikat, změnou tlaku tekutiny kolem mozku a míchy. Pokud dostatečné množství tekutin uniká, páteře bolesti hlavy může vyvinout.

Jsi chronický pacient bolesti, která trvá několik předpis narkotika ovládat své příznaky. Pak jeden víkend, nesnesitelnou bolest přistane vás v pohotovosti. Tam, lékař vám grily o svých léků, z části, aby se ujistil, že jste legitimní pacient bolesti, ne někdo hledá drogy. Co můžete udělat, aby pomohla ER lékaře, aby vám věřit; Není to vždy snadné určit pacienty chronické bolesti u pacientů s drogami hledají, říká Howard Blumstein, MD, FAAEM, prezident Akademie …

Páteře Bolest hlavy může dojít až pět dní po provedení zákroku.

Páteřní bolest hlavy je často popisován jako “bolest hlavy jako žádný jiný.” Spinální bolesti hlavy jsou mnohem vážnější, když je člověk ve vzpřímené Positio; zlepšují, když člověk lehne.

První průběh léčby páteřních bolestí hlavy zahrnuje dodávat dostatečné hydratace, aby se pokusili zvýšit mozkomíšní mok (CSF) tlak. Někdy nitrožilní tekutiny (tekutiny podávat do žíly) se dá; jindy osoba se doporučuje vypít nápoj s vysokým obsahem kofeinu. Přísný klid na lůžku za 24-48 hodin může být doporučena.

Kromě toho, v případě, že osoba se vyvíjí lumbální bolesti hlavy s použitím postupu, anesteziolog může vytvořit krevní náplast s krví osoby k utěsnění úniku. Podávat krevní opravu, anesteziolog vloží jehlu do stejného prostoru jako, nebo přímo u, v oblasti, ve které se vstřikuje anestetikum. Lékař pak se malé množství krve z těla pacienta, a vstřikuje se do epidurálního prostoru. Tyto krevní sraženiny a těsní díru, která způsobila únik.

ZDROJE

Mayo Clinic.

Thoennissen, J. CMAJ, 13.listopadu 2001.