temporomandibulární poruchy (TMD) -cause

Orální zdraví Trends

Čelistního poruchy (TMD), může vyplývat z jediné příčiny, nebo mnohem častěji, kombinací příčin.

Je přirozené, že je trochu strach, když se nový paušální nebo narazit formulářů na vašem těle. Pokud vy nebo vaše dítě vyvíjí měkký otok v ústech, může to být jen mukokéla – neškodný cysta. Je to stále dobrý nápad, aby si ho prohlédl, i když, zvláště pokud je to otravné.

V mnoha případech se objeví příznaky TMD, že je způsoben jak svalového napětí (těsnosti) a společné dysfunkce. Není vždy jasné, jaká byla na prvním místě. Například, osteoartróza může způsobit změny v kloubu, který pak může přinést na svalové křeče. Naopak, svalové křeče v průběhu času bránit funkci čelist a může nakonec způsobit osteoartrózy v čelistní kloub. Objeví se podobný vztah existuje mezi svalového napětí a diskovým zdvihového objemu v kloubu.

Ortopedická léčba a malocclusion nezdá spouštět TMDS nebo aby byly horší.

Když jsou čelisti kloubní problémy způsobené nemocí, jako je revmatoidní artritida, léčba této podmínky je důležitá. Mnoho dalších podmínek způsobit příznaky podobné těm, které TMDS, jako jsou migrény a infekcí.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

svalové napětí (těsnost) a křeč. Svalové napětí v čelisti, obličeje, hlavy, krku a ramen může vytvořit svůj čelist pocit bolavý, tuhý, a bolestivé, zejména při pohybu čelist. Svalové napětí může b; Způsobena stresem a úzkostí a zvyky související se stresem, jako je denní nebo noční svírání nebo broušení zubů (bruxismus), nadměrné žvýkání nebo kousání nehtů; Odpověď na zranění nebo strukturální problémy uvnitř kloubu.