temporomandibulární poruchy (TMD) -medications

Orální zdraví Trends

Můžete použít léky k úlevě od bolesti o čelistního poruchy (TMD). Krátkodobé užívání nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID), omamných látek, které uvolňují svaly, nebo antidepresivní léky mohou zmírnit nebo snížení zánětu, potlačení bolesti a relaxovat žvýkacích svalů. Být v bezpečí s léky. Přečíst a dodržovat všechny pokyny na etiketě.

Nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID) neléčí TMDS. Ale mohou snížit bolest a zánět, který vám umožní provádět předepsané čelist cvičení, které mohou začít proces hojení. NSAID mohou být předepsány v pravidelných intervalech po dobu 1 až 2 týdnů, které pomáhají snižovat zánět, i když bolest ustoupila.

Lékař může předepsat antidepresiva, ne nutně proto, že trpí depresí, ale aby pomohl léčit chronické bolesti či noční bruxismem.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID), jako je ibuprofen nebo naproxen, se používají k léčbě zánětu a bolesti. Jsou to nejčastěji používané léky pro TMDS; Narkotická analgetika (například acetaminofenu s kodein nebo hydrokodon) se používají v některých případech akutní, silné bolesti. Vzhledem k tomu, narkotika jsou návykové, oni jsou obvykle nebere dlouhodobě; Myorelaxancia, jako je například cyklobenzaprin (Flexeril) nebo diazepam (Valium), se používají v některých případech akutní bolesti nebo prodloužené svalovým křečím. Vzhledem k tomu, že jsou návykové, sedativní účinek, a může způsobit depresi nebo aby to bylo ještě horší, je třeba myorelaxancia přijímána na nejnižší možné dávce a obvykle nepoužívají dlouhodobě; Nízké dávky tricyklická antidepresiva, jako je amitriptylin, se používají v případech chronické bolesti. Tyto léky mohou být také použity v případě, že máte přerušený spánek vzor, ​​který může způsobit, že brousit zubů (bruxismus).