to, co potřebuji vědět o erektilní dysfunkce

Co potřebuji vědět o erektilní dysfunkce

Co je erektilní dysfunkce (ED)?

Co je erektilní dysfunkce (ED); Jak může dojít k erekci ?; Co způsobuje erektilní dysfunkce ?; Kdo dostane erektilní dysfunkce ?; Jaké další problémy mohou erektilní dysfunkce příčinu ?; Viz svého lékaře, pokud máte erektilní dysfunkce, jako erektilní dysfunkce by mohlo znamenat, že máte více vážném stavu; Jak se můj lékař zjistit příčinu mého erektilní dysfunkce ?; Jak se léčit erektilní dysfunkce ?; Jak mohu zabránit erektilní dysfunkce ?; Jíst, stravě a výživě; Body k zapamatování;

Erektilní dysfunkce * je, když nemůže dosáhnout a udržet dostatečnou mít sex erekce firmu. Můžete mít ED-li vás

ED je někdy nazýván impotence; Nicméně, lékaři používají tento termín, méně často nyní.

Erekce nastane, když průtok krve do penisu se zvyšuje, takže se penis větší a pevnější. Hormony, cévy, nervy a svaly vše společně způsobit erekci. Když váš mozek cítí sexuální nutkání, spustí erekci tím, že pošle nervové signály do penisu. Dotykový může vyvolat nutkání. Ostatní spouští může být věci, které vidět nebo slyšet, nebo sexuální obrazy či myšlenky.

Jak se erekci dochází?

Když váš mozek cítí sexuální nutkání, spustí erekci tím, že pošle nervové signály do penisu.

mohou dosáhnout erekce často, i když ne pokaždé; může dostat erekci, ale to nebude trvat dostatečně dlouho, pohlaví; nejsou schopni dosáhnout erekce vůbec

Nervové signály způsobí, že svaly v penisu relaxovat a nechat průtok krve do houbovité tkáně v penisu. Krev se shromažďuje v této tkáni jako voda náplně houbou. Penis se stává větší a pevnější, jako foukané-up balónu. Žíly pak se vypne, aby krev teče ven. Erekci vyžaduje zdravé cévy.

vysoký krevní tlak; diabetes, když je příliš vysoká hladina cukru v krvi, také volal hladina cukru v krvi,; ucpané tepny; srdečních a cévních onemocnění; chronické onemocnění ledvin; roztroušená skleróza, onemocnění, které napadá nervy; léčby rakoviny prostaty, včetně radiace, chirurgické odstranění prostaty a hormonální léčby; poranění penisu, míchy, prostaty, močového měchýře, nebo pánve; chirurgie pro rakovinu močového měchýře; Peyronieho choroby, ve kterém jizev, který se nazývá deska, tvoří v penisu

Po orgasmu, nebo, je-li člověk již vzbudil, žíly otevřít a krev proudí zpět do těla.

Erektilní dysfunkce má často více než jednu příčinu. Mnoho onemocnění může poškodit nervy, cévy a svaly. Některé z nich mohou vést k ED, jako je například

deprese; strach ze sexuálního selhání; vina; nízké sebevědomí; stres; starosti

Nezdravé volby životního stylu, jako je kouření, nadměrné pití alkoholu, užívání nelegálních drog, nadváha a nevykonává, může vést k ED.

asi 12 procent mužů ve věku do 60 let; 22 procent mužů ve věku 60 až 69; 30 procent mužů ve věku 70 nebo starší

Duševní zdravotní problémy, například následující může také způsobovat či zhoršovat ED

Dokonce i když ED má fyzickou příčinu, psychické problémy mohou ED horší. Například, fyzický problém může zpomalit váš sexuální vzrušení, což může vyvolat více nervózní a zhoršit vaši ED.

Kromě toho, ED může být vedlejším účinkem mnoha běžných léků. Malý počet případů ED výsledkem nízkou hladinu testosteronu, mužského hormonu.

Co způsobuje erektilní dysfunkce?

Erektilní dysfunkce postihuje muže všech ras a ve všech částech světa. Muži mají větší pravděpodobnost, že ED s přibývajícím věkem. Například ED se vyskytuje v

S ED může způsobit, abyste se cítili v depresi nebo úzkosti. ED může také způsobit nízké sebevědomí. Když máte ED, nemusí mít uspokojivý sexuální život. Nesmíte cítit, jak blízko se svým sexuálním partnerem, což může způsobit přetížení váš vztah.

Pokud máte problémy s dosažením nebo udržením erekce a problémy trvat déle než několik týdnů, měli byste se poradit se svým lékařem. ED může být příznakem jiných zdravotních problémů, jako je cukrovka nebo srdeční choroby.

Setkáte-li se s lékařem, můžete použít fráze jako: “Byl jsem s problémy v ložnici” nebo “Byl jsem s problémy s erekcí.” Nezapomeňte, že zdravý sexuální život je součástí zdravého života. Nestyďte se o vyhledání pomoci. Lékař léčí zdravotní problémy každý den.

Pokud se mluvit s lékařem nemá tě uklidnit, požádat o postoupení jinému lékaři. Lékař vám může poslat urolog – lékař, který se specializuje na sexuální a močové problémy.

Chcete-li zjistit příčinu vašeho ED, může lékař

Váš lékař bude ptát na obecné otázky o své zdraví, stejně jako konkrétní dotazy týkající se vašich problémů s erekcí a váš vztah se svým sexuálním partnerem. Lékař vám mohl klást otázky, jako je

Odpovědi na tyto otázky vám pomůže váš lékař porozumět problému.

Přinést seznam všech léků, které užíváte, nebo skutečné léky, ukázat se svým lékařem.

Kdo dostane erektilní dysfunkce?

Váš lékař může požádat, abyste na otázky o své duševní zdraví. Například lékař může požádat, pokud jste nervózní nebo v depresi. On nebo ona vás také může požádat, aby odpověděli na otázky ohledně papíru. Lékař může také požádat své sexuální partner otázky získat více informací o problému.

vzít svůj zdravotní a sexuální historii; zeptat na otázky týkající se vašeho duševního zdraví; vám fyzickou zkoušku; otestovat svou krev; vám test noční erekce; provedl test vstřikování; provést Dopplerova ultrazvukového vyšetření penisu

Už jste někdy musel na operaci ?; Jaké léky si vzít ?; Jak si jistý jste, že můžete získat a udržet erekci ?; Když máte erekci, jak často jsou jim dostatečně tvrdý pro pohlaví ?; Při sexu, jak často jste schopni udržet erekci ?; Při pokusu o sex, jak často jste spokojeni s pohlavím ?; Jak byste ohodnotili svou úroveň sexuální touhy ?; Jak často jste schopni dosáhnout vyvrcholení a ejakulátu ?; Máte erekci, když se vzbudíte v dopoledních hodinách ?; Používáte nelegální drogy, pít alkohol, nebo kouř?

změny životního stylu; změna léků, které užíváte k léčbě jiných zdravotních problémů; poradenství

lék ústy; jiné formy medicíny

implantované zařízení; chirurgický zákrok na opravu cév

Fyzická zkouška může pomoci lékař zjistit příčinu vašeho ED. V rámci zkoušky lékař posoudí vaše varlata a penis, vezměte si krevní tlak, a zkontrolujte, zda problémy s vaší průtoku krve.

Jaké další problémy mohou erektilní dysfunkce příčinu?

Krevní test zahrnuje kreslení krev v ordinaci nebo obchodní zařízení a zaslání tohoto vzorku do laboratoře k analýze. Krevní testy mohou ukázat možné příčiny ED, jako je diabetes, ucpané cévy, nebo chronické onemocnění ledvin. Nízké hladiny testosteronu v krvi může vysvětlit, proč může mít ztratil zájem o sex.

odvykání kouření; pít méně alkoholu; zvýšení tělesné aktivity; zastavení nelegálního užívání drog

sildenafil (Viagra); vardenafil (Levitra, Staxyn); tadalafil (Cialis); avanafil (Stendra)

mohou dosáhnout erekce často, i když ne pokaždé; může dostat erekci, ale to nebude trvat dostatečně dlouho, pohlaví; nejsou schopni dosáhnout erekce vůbec

vzít svůj zdravotní a sexuální historii; zeptat na otázky týkající se vašeho duševního zdraví; vám fyzickou zkoušku; otestovat svou krev; vám test noční erekce; provedl test vstřikování; provést Dopplerova ultrazvukového vyšetření penisu

Během nočního testu erekce, budete nosit plastový pásek kolem vašeho penisu otestovat, zda máte noční erekci. Kapela snadno láme, pokud váš penis rozšiřuje. Tento test ukazuje, kdybys měl alespoň jeden erekce během noci. Další test používá elektronické zařízení, které lze zaznamenat počet erekce, jak dlouho trvají, a jak pevné jsou. Člověk má obvykle tři až pět erekce během noci, když spí. Pokud máte erekci, pravděpodobně to znamená, že vaše ED je více pravděpodobné, problém duševní zdraví. Pokud nemáte tyto erekce, pravděpodobně máte poškození nervů nebo špatný průtok krve do penisu. To můžete udělat tento test u vás doma nebo ve speciálním spánkové laboratoři.

Během testu vstřikování, lékař aplikovat lék do vašeho penisu způsobit erekci. V případě, že erekce není pevný, nebo nevydrží, může to znamenat, že máte problém s průtokem krve. Tento test se nejčastěji odehrává v ordinaci lékaře.

X-ray technik nejčastěji provádí Doppler ultrazvukového vyšetření penisu v ordinaci lékaře nebo ambulantní centrum. Během Doppler penisu ultrazvuku, x-ray technik nebo lékař lehce projde zařízení nad svými penisu k vytvoření představy o krevních cév v penisu. Injekce se používá k vytvoření erekci. Snímky se mohou zobrazovat, pokud máte problém toku krve. Snímky se objeví na obrazovce počítače. Radiolog-lékař, který se specializuje na lékařské zobrazování, se dívá na obrazy najít možné problémy.

Lékař vám může nabídnout celou řadu způsobů léčby ED. Pro mnoho lidí, odpověď je stejně jednoduché jako užívání pilulky. Jiní muži muset zkusit dva nebo tři možnosti, než narazí na léčbu, která pracuje pro ně. Nevzdávejte to v případě, že první léčba nefunguje. Nalezení správné léčby může nějakou dobu trvat. Možná budete chtít promluvit se svým sexuálním partnerem o tom, které vám vyhovuje nejlépe léčba jako pár.

Lékař může léčit ED by

Viz svého lékaře, pokud máte erektilní dysfunkce, jako erektilní dysfunkce by mohlo znamenat, že máte více vážném stavu

Prvním krokem je k léčbě nějaké zdravotní problémy, které mohou být příčinou vašeho ED. Nezpracovaný diabetes nebo vysoký krevní tlak může být součástí příčinu vašeho ED.

Jak se můj lékař zjistit příčinu mého erektilní dysfunkce?

změny životního stylu. U některých mužů je následující změny životního stylu pomoc

Změna léky si vzít k léčbě jiných zdravotních problémů. Promluvte si se svým lékařem o všech lécích, které užíváte, včetně volně prodejných léků. Lékař může zjistit, že lék užíváte je příčinou vašeho ED. Lékař může být schopen dát vám jiný lék, který pracuje jiným způsobem, nebo Váš lékař může vám, abyste si vyzkoušet nižší dávku léku.

Jak se erektilní dysfunkce léčí?

Poradenství. Poradenství může pomoci párům vypořádat se s emočními účinky ED. Některé páry zjistili, že poradenství přispívá k lékařskému ošetření tím, že jejich vztah silnější.

Jak mohu zabránit erektilní dysfunkce?

V závislosti na jaký lék vám lékař dává, můžete si ji ústy, nebo tím, že jej přímo do penisu.

Lék ústy. Lékař může být schopen předepsat pilulku k léčbě ED. Běžné léky patří

Pokud je váš zdravotní stav je obecně dobrá, může lékař předepsat některý z těchto léků. Ty by neměly užívat některý z těchto pilulek k léčbě ED, pokud budete mít nějaké nitráty, druh srdeční medicíny. Všechny ED pilulky práci tím, že zvyšuje průtok krve do penisu. Nezpůsobují automatické erekce. Promluvte si se svým lékařem o tom, kdy vzít pilulku. Možná budete muset experimentovat, abyste zjistili, jak brzy pilulka nabývá účinnosti.

Jiné formy medicíny. Užívání pilulky nefunguje pro všechny lidi. Možná budete muset použít lék, který jede přímo do penisu. Můžete použít injekci do šachty penisu, nebo můžete použít lék umístěn v močové trubici, na špičce penisu. Močová trubice je trubice, která nese moč a sperma ven z těla. Lékař vás naučí, jak používat léky. Oni nejvíce často způsobují erekci během několika minut. Tyto léky mohou být úspěšné, i když jiná léčba selže.

Dalším způsobem, jak vytvořit erekce je použití zařízení se speciálně navržený vakuové trubice. Si dát penis do trubice, která je připojena k čerpadlu. Jako vzduch je čerpána ven z trubice, krev proudí do penisu a dělá to větší a pevnější. Poté přesunout speciálně navržený pružný kroužek z konce trubice k základně penisu, aby krev proudila zpět do svého těla. Možná zjistíte, že pomocí vakuové zařízení vyžaduje určitou praxi.

vakuové zařízení

Jíst, strava a výživa

V případě, že ostatní možnosti selžou, může být potřeba chirurgický zákrok k léčbě ED.

Body k zapamatování

výslovnost Guide

Implantované přístroje. Urolog může umístit zařízení, které vyplňuje tekutinou nebo zařízení s ohebných tyčí uvnitř penisu vytvořit erekci.

Jeden druh implantátu používá dva válce, které se plní tekutinou jako balón. Hadice se připojuje válce na malé kuličky, které drží tekutinu. Vyplníte válce stlačením malého čerpadlo, které urolog prostorech pod kůži šourku, v přední části svých varlat. Čerpadlo způsobuje tekutina proudit do dvou válců v penisu, takže je těžké. Tekutina se může lehce udělat penis delší a širší. Implantát, který používá tekutiny namísto ohebných tyčí opustí penis ve více přirozeném stavu, když není používán.

implantovaný přístroj

Implantáty, které se ohýbají nejčastěji mají dvě tyče, že urolog místech bok po boku v penisu během chirurgického zákroku. Můžete používat své ruce pro nastavení polohy tyčí, aby se váš penis rovně. Váš penis nedostane větší. Po sexu, ohýbat tyče dolů.

Implantované zařízení nemají vliv na způsob, jakým sex cítí nebo schopnost dosáhnout orgasmu.

Jakmile budete mít implantovaného přístroje, je nutné použít zařízení k erekci pokaždé. Promluvte si s lékařem o výhodách a nevýhodách, které mají implantovaný přístroj.

Chirurgie opravit krevní cévy. Lékaři léčbě některých případů ED chirurgicky opravit krevní cévy, které přivádějí krev do penisu. Tento typ operace je více pravděpodobné, že pracovat u mužů mladších 30 let.

Můžete zabránit tomu, mnoho z příčin ED tím, že zdravý životní styl. V návaznosti na zdravou stravu může pomoci zabránit ED. Odvykání kouření a získávání fyzické aktivity jsou také důležité způsoby, jak zabránit ED.

Fyzická aktivita zvyšuje průtok krve v celém těle, včetně vašeho penisu. Promluvte si se svým lékařem před zahájením nové aktivity. Pokud jste nebyli aktivní, začít pomalu, s jednoduššími aktivity, jako je chůze v normálním tempem nebo zahradničení. Pak můžete pracovat až do tvrdších aktivit, jako je chůze energicky nebo plavání. Zkuste se zaměřit na nejméně 30 minut aktivity po většinu dní v týdnu.

Aby se zabránilo ED, byste měli jíst zdravou stravu celozrnné potraviny, ovoce a zeleniny, nízkotučné mléčné výrobky a libové maso. Dieta, která způsobí, že budete mít nadváhu a mají srdce a onemocnění cév může také vést k ED. Měli byste se vyhnout potraviny s vysokým obsahem tuku a sodíku, hlavní části soli. Měli byste se také vyhnout kouření, nadměrné pití alkoholu nebo užívání nelegálních drog.

Národní institut Diabetes a zažívací a Kidney Diseases ernment) a dalších složek theernment ernment) provádět a podporovat výzkum mnoha chorob a stavů.

Jaké jsou a jsou ty pravé pro vás ?; jsou součástí klinického výzkumu a jádrem všech lékařských pokroků. hledat nové způsoby, jak prevenci, odhalování, nebo léčit nemoc. Vědci také použít k pohledu na jiné aspekty péče, jako je zlepšení kvality života pro lidi s chronickým onemocněním. Zjistěte si, zda jsou pro vás to pravé.

Co jsou otevřené ?; které jsou v současné době otevřené a přijímá do pracovního poměru si můžete prohlédnout na www.ClinicalTrials.

Tyto informace mohou obsahovat obsah o léky a, pokud je chápán, jak je předepsáno, podmínky, které léčí. Pokud se připravuje tento obsah zahrnuty nejaktuálnější informace k dispozici. Aktualizací nebo otázky týkající se nějaké léky, obraťte se na US Food and Drug Administration bezplatné na 1-888-INFOernment (1-888-463-6332), nebo navštívit wwwernment. Obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče pro více informací.

U.S.ernment neschvaluje ani zvýhodňovat žádnou konkrétní obchodní výrobek nebo firmu. Obchod, zákonem chráněných nebo názvy firem se objevují v tomto dokumentu jsou použity pouze proto, že jsou považovány za nezbytné v rámci poskytovaných informací. Je-li výrobek není zmíněno, opomenutí neznamená ani naznačovat, že výrobek je neuspokojivá.

Theernment bych poděkovat; Kay Longhi, Harborview Medical Center, Seattle, Kevin McVary, M. D., Northwestern University, Hunter Wessells, M. D., University of Washington

srpna 2014