: Váš napájecí kit diabetu pro případ nouze

Když máte onemocnění, jako je cukrovka, výlet daleko od domova znamená balení několik dalších položek: zásoby, které používáte k postarat se o sebe. A v případě, že katastrofa jako hurikán nebo požárních stávek, nebo i když máte jednoduchý dojde k výpadku napájení, budete muset opustit svůj domov hned. Shromáždit několik klíčových věcí dopředu a uložit je v snadný-k-urvat “jít pytel”, takže jste připraveni vyrazit v co nejkratší době.

Dát stranou hodnotě 7 dní o všech lécích, které užíváte. Pokud máte diabetes typu 2, které pravděpodobně patří pilulky, které pomáhají použití tělo inzulin lépe. Lidé, kteří mají diabetes mellitus 1. typu a někteří lidé se typu 2 bude muset balit dodávku inzulinu a stříkaček nebo inzulínových per. Zkontrolujte, zda vaše skrýš každý tak často, aby se ujistil nic vypršela.

Studený obklad a izolovaná taška je dobrý nápad pro každého, kdo používá léky, které běžně jde v chladničce. To zahrnuje Exenatidum, inzulín, a pramlintid.

Nezapomeňte na položky, které budete potřebovat změřit si hladinu cukru v krvi, jako je například

Pokud máte diabetes 1. typu a pomocí inzulínové pumpy, měli byste také zabalit

Váš zásobování kit by měl mít důležité informace o vašem zdravotním stavu a léčbě. Udělat informační list, který zahrnuje

Je-li příliš nízká, budete muset jednat rychle. Udržujte nějaké občerstvení s vámi, že vás dostane mimo nebezpečnou zónu, stejně jako

Je důležité, aby zůstali hydratované, zvláště pokud vaše hladina cukru v krvi mají tendenci být příliš vysoká. Odložil dostatek balenou vodu, aby vám trvat nejméně 3 dny.

Také byste měli zabalit v hodnotě minimálně 2 dny hodnoty jídla, která nezkazí. Dobré tipy patří arašídové máslo, sýrových krekrů, náhrada jednoho jídla koktejly a müsli tyčinky. Konzervy, je také chytrý. Stačí vzpomenout na otvírák na konzervy non-elektrický.

Můžete si koupit premade soupravy nebo si vytvořit vlastní. Některé klíčové položky patří: lepící obvazy, antibiotickou mast, hydrokortison smetanu, bolesti a horečky lék, rukavice, nůžky, pinzetu, gáza, textilní páska, teploměrem, deku, a glukagonu pero.

Člověk nikdy neví, kdy světla by mohlo jít ven. To je důvod, proč je vždy užitečné mít

Obrázky obsažené BY

Anna Webb /

Odkazy

Diabetes Association: “DKA Ketoacidóza a ketony .; Červený kříž:” Anatomie lékárničku .; CDC: “Shromážděte nouzové zásoby .; Empoweryourhealth:” My Diabetes Havarijní plán .; Joslin Diabetes Center: “Diabetes a závažných mimořádných událostí: Jak se připravit,” “běžné dotazy týkající se diabetu 2. typu .; New York City Úřadu krizového řízení:” Get připravené:. Seniory a osoby se zvláštními potřebami ”

Jednou denně dlouhodobě působícího inzulinu pro dospělé s typem 1 a diabetu 2. typu

Toujeo ®, prokazatelně

Neužívejte Toujeo ®, pokud máte nízkou hladinu cukru v krvi nebo pokud jste alergičtí na inzulin nebo na kteroukoli ze složek Toujeo ®.

Co je Toujeo ®? (Inzulin injekce glargine) 300 jednotek / ml

Předpis Toujeo ® je dlouhodobě působící inzulín používá ke kontrole hladiny cukru v krvi u dospělých s diabetes mellitus.

Důležité bezpečnostní informace pro Toujeo ® (inzulín glargin injekce) 300 jednotek / ml

Neužívejte Toujeo ®, pokud máte nízkou hladinu cukru v krvi nebo pokud jste alergičtí na inzulin nebo na kteroukoli ze složek Toujeo ®.

Nepoužívejte opakovaně jehly nebo sdílet inzulinové pero, i když došlo ke změně jehly.

Před zahájením Toujeo ®, informujte svého lékaře o všech svých chorobách včetně Máte-li onemocněním jater nebo ledvin, pokud jste těhotná nebo plánujete otěhotnět, nebo pokud kojíte nebo plánujete kojit.

Srdeční selhání může dojít, pokud užíváte inzulín společně s určitými léky nazývanými TZD; (Lhiazolidinediones), i když jste nikdy neměl srdeční selhání nebo jiné problémy se srdcem. Pokud již máte srdeční selhání, může se zhoršovat, zatímco vy vzít TZDs s Toujeo ®. Vaše léčba TZDs a Toujeo ® může být nutné změnit nebo zastavit svého lékaře, pokud máte nové nebo zhoršení srdečního selhání. Informujte svého lékaře, pokud máte nějaké nové nebo zhoršily původní příznaky srdečního selhání, včetně

Informujte svého lékaře o všech léků, které užíváte, včetně volně prodejných léků, vitamínů a doplňků, včetně bylinných doplňků.

Toujeo ® by měla být přijata ve stejnou dobu jednou denně. Otestujte si hladinu cukru v krvi denně při používání inzulín, včetně Toujeo ®. Neprovádějte žádné změny v dávce nebo typ inzulinu bez porady s lékařem. Zkontrolujte, zda máte správný inzulín před každou injekcí. Vaše dávka pro Toujeo ® může být odlišná od jiných inzulínů jste přijata. Jakékoliv změny inzulínu musí být provedeny opatrně a pod lékařským dohledem.

Neřeďte ani nemíchejte Toujeo ® s žádnými jinými inzulíny nebo roztoku. To nebude fungovat, jak bylo zamýšleno, a může dojít ke ztrátě kontroly hladiny cukru v krvi, což může být závažné. Používat Toujeo ® pouze tehdy, pokud je roztok čirý a bezbarvý, bez viditelných částic.

Při používání Toujeo ®, neřiďte ani obsluhovat těžkou techniku, dokud víte, jak Vás Toujeo ® ovlivňuje. Nepijte alkohol nebo použít jiné léky, které obsahují alkohol.

Nejčastějším nežádoucím účinkem jakéhokoliv inzulínu, včetně Toujeo ®, je nízká hladina cukru v krvi (hypoglykémie), které mohou být závažné a mohou být život ohrožující. Těžká hypoglykémie může způsobit poškození srdce nebo mozku. Příznaky závažné nízké hladiny cukru v krvi mohou zahrnovat třes, pocení, rychlý srdeční tep, a rozmazané vidění.

Toujeo ® může způsobit závažné nežádoucí účinky, které mohou vést k smrti, jako závažné alergické reakce. Přivolat lékařskou pomoc ihned, pokud máte

Toujeo ® může mít další nežádoucí účinky, včetně otoku, přibývání na váze, nízké draslíku a reakce v místě vpichu, které mohou zahrnovat změny v tukové tkáně, ztluštění kůže, zarudnutí, otok a svědění.

Toujeo ® SoloStar ® je na jedno použití předplněné inzulínové pero. Promluvte si se svým lékařem o správných injekčních technikách a postupujte podle pokynů v návodu, který je dodáván s perem.

Informace o zdraví obsažené v tomto dokumentu jsou poskytovány pouze pro všeobecné vzdělávací účely. Váš lékař je jediný nejlepším zdrojem informací o své zdraví. Prosím, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem, pokud máte nějaké dotazy týkající se vašeho zdraví nebo ošetření.

US.GLT.15.07.034