vzít svůj jídelníček na silnici

Ať už jste v čele Domů na svátky, sundala na dlouho plánované dovolené, nebo na služební cestě, je stále na cestách může způsobit zmatek s nejlepším uvedených jíst plány. Je možné držet do svého jídelníčku – nebo alespoň nedošlo k přibírání na váze – zatímco vy cestovat?

Ano, říkají odborníci, ale to trvat nějakou plánování.

Fern Reis, výkonný důstojník na obchodní značky Expertizing, vyvinula svůj vlastní systém pro zdravé stravování na cestách. Ona cestuje s plastovými Ziploc pytlů s syrovou zeleninu, sušené ovoce, ořechy, sušenky a sklenici arašídového másla.

Nejen to udržet mě na dietě, ale také mě to chrání před hladověním (nebo více pravděpodobný, přejídání), když dojde ke zdržení v letadlech, “říká Reis.” Není to tak těžké se držet svého jídelníčku, když jste v restaurace v době, kdy jste měl být jedl; Jsou to ti, “Ach, můj bože, to je patnáct hodin a já mám hlad, protože jsem stále na tomto letadle! že tě zabít.

Syrové ořechy (ale udržet porce na asi 1/4 šálku) a sójové matice; Čerstvé nebo sušené frui; Bagel; Preclík; S nízkým obsahem cukru cereální tyčinku; S nízkým obsahem tuku energetická tyčinka; Mini mrkev; Balená voda

Kathy McCabe, redaktor a vydavatel bulletinu cestovní Sen o Itálii, vyvinula své vlastní triky pro lepení do svého jídelníčku na to, co nazývá “země sacharidů.”

“Je těžké bojovat off balit na libry v Itálii,” říká McCabe. V návaznosti na italský způsob života – bez svačiny a spousta chůze – pomáhá, ale McCabe také vzala přinášet krabici nebo dva z otrub barů s ní.

“Mají spoustu živin a vlákniny, takže budu mít jeden s mou ranní kávě místo s váleček nebo pečivo jako Italové dělat, nebo budu mít jeden jako lehké jídlo,” říká.

Reis a McCabe mít správnou představu, říkají odborníků na výživu.

“Člověk nikdy neví, kdy bude dlouhé prodlevy, když jste na cestách – zejména kolem svátků – takže pokud máte plánovat dopředu, nebudete přilepená jít do první fast-foodu najdete,” říká Samantha Heller , MS, RD, senior klinický výživu na New York University Medical Center.

Některé přenosné možnosti občerstvení zahrnují

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …