vzrostl geraniové silice: Používá se objevily nežádoucí účinky, interakce a varování

Aceite de Geranio Rosa, aetheroleum Pelargonii, alžírský Geranium olej, Bourbon Geranium olej, Extrait de GÃranium, Geranamine, Geranium, Geranium extrakt, Geranium olej, Geranium stonky, Huile de GÃranium, Huile de Bourbon, GÃranium Huile de GÃrani ..; Viz Všechny názvy Aceite de Geranio Rosa, aetheroleum Pelargonii, alžírský Geranium olej, Bourbon Geranium olej, Extrait de GÃranium, Geranamine, Geranium, Geranium extrakt, Geranium olej, Geranium stonky, Huile de GÃranium, Huile de GÃranium Bourbon, Huile de GÃranium Rosat, Huile de GÃranium Rose, Moroccan Geranium olej, Oleum Geranii, Pelargonium graveolens, Pelargonium olej, TIGes de GÃranium; Anonymní

Růže pelargónie olej se získává z listů a stonku růže pelargonie zařízení; Někteří lidé berou růže pelargónie olej na bolesti nervů (neuropatie) a průjem. To je také aplikovat přímo na kůži pro nervové bolesti, zejména bolesti po šindele. Někteří lidé ji použít také lokálně jako stahující zpřísnit kůži; Růže pelargónie olej je někdy uveden na etiketě doplňků propagovaných na hubnutí, sportovní výkon a budování těla. To proto, že výrobci doplňují tvrdí, že růže pelargónie olej obsahuje malé množství stimulační drogy zvané dimethylamylamine. Nicméně, laboratorní analýza ukazuje, že tato droga zřejmě nepochází z růže pelargónie oleje. Předpokládá se, že tito výrobci uměle přidány tento lék na doplněk spíše než jeho získání z růže pelargónie oleje; Růže pelargónie olej se používá v potravinách a nápojích jako aromatická látka; Ve zpracovatelském průmyslu, růže pelargónie olej se používá jako levná náhrada růžového oleje. Používá se také jako vůně na mýdla, kosmetiky a parfémů.

Rose pelargónie olej obsahuje několik chemických látek, které se zdají mít antibiotické účinky podobné. Olej může mít také uklidňující účinek při aplikaci na kůži.

Nedostatečná Evidence fo; Bolest nervů, při aplikaci na kůži. Rozvoj výzkumu vyplývá, že používání vzrostl pelargónie olej na kůži, může významně snížit bolest, která následuje šindele, stav způsobený virem herpes. Pevnost výrobku užívané látky. Růže pelargónie olej v koncentraci 100% se zdá být přibližně dvakrát tak účinný jako koncentrace 50%; Průjem; Ztráta váhy; Sportovní výkon; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba rychlosti růže pelargónie olej pro tyto účely.

Růže pelargónie olej se obvykle aplikuje na kůži. Někteří lidé mohou vyvinout vyrážka či pálení, je-li aplikován na kůži. Růže pelargónie olej může také způsobit podráždění očí, pokud se použije na obličej; Jestliže jste užil vzrostl pelargónie olej ústy, držet se potravinářských částky. Bezpečnost oleje, pokud jsou užívány ve větších množstvích není znám; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Rose pelargónie olej je bezpečný pro těhotné a prsu -feeding žen v potravinářských množstvích. Ale větší množství léčivé třeba se vyhnout, dokud ještě není známo.

V současné době nemáme žádnou informaci o ROSE geraniové silice interakce

Příslušná dávka růže pelargónie oleje závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro Rose geraniové silice. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Daniells S. AHPA bere ‘1. stojanem “o označování DMAA-pelargónie oleje. Nutraingredients-usa, 9. srpna 2011. Dostupné na: http: //www.nutraingredients-usa/Industry/AHPA-takes-1st-stand-on-labeling-of-DMAA-geranium-oil. (Accessed dne 12. srpna 2011).

Elektronická Code of Federal Regulations. Hlava 21. Část 182 – Látky obecně považované za bezpečné. K dispozici na adrese: http://ecfr.gpoaccess.gov/cgi/t/text/text-idx?c=ecfr&sid= 786bafc6f6343634fbf79fcdca7061e1 & RGN = div5 & view = text-node = 21: 3.0.1.1.13 & ID NO = 21

Fang HJ, Su XL, Liu HY, et al. [Studie o chemických složek a protinádorového účinku těkavých olejů z Pelargonium graveoleus]. Yao Hsueh Hsueh Pao 198; 24: 366-71.

Greenway FL, Frome BM, Engels TM. Dočasnou úlevu od bolesti postherpetické neuralgie s lokálním geraniové silice. Am J Med 200; 115: 586-7.

Lis-Balchin M, Buchbauer G, T Hirtenlehner, Resch M. Antimikrobiální aktivita Pelargonium esenciálních olejů přidá k quiche náplně jako modelový potravinového systému. Lett Appl Microbiol 199; 27: 207-10.

Pattnaik S, Subramanyam VR, Kole C. antibakteriální a antifungální aktivita deseti silic in vitro. Microbios 199; 86: 237-46.

Starling S. Syntetický pelargónie látka vyvolává Ephedra-like červené vlajky. Nutraingredients užití, 11. května, 2010. Dostupné na: http: //www.nutraingredients-usa/Industry/Synthetic-geranium-substance-raises-ephedra-like-red-flags. (Accessed dne 12. srpna 2011).

Vorce SP, Holler JM, Cawrse BM, Magluilo J. Dimethylamylamine: Droga způsobuje pozitivní výsledky imunologického testu na amfetaminy. J Anal Toxicol 201; 35: 183-7.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese