Základní péče o pleť

Vaše pokožka odráží vaše zdraví. Je to plátno vaše tělo a jeden z jeho nejcennějších aktiv. Pro dobrou péči o pleť, začít připravovat zdravé návyky, které střežit vaše oceňují majetek před vnějšími (i vnitřní) sil. Je to jediný pleť budete někdy dostat, takže vaše každodenní návyky znamenají všechno. Zde je několik základních tipů pro péči o pleť

Čistí a hydratují pleť každý den. před spaním jednou ráno a jednou večer – umyjte si obličej dvakrát denně. Poté, co čistí pokožku, následovat s toneru a hydratační. Tonery pomáhají odstranit jemné stopy oleje, nečistoty a make-up, které jste možná vynechal při očistě. Hydratační je nutná i pro lidi s mastnou pleť. Koupit hydratační krém, který se nejlépe hodí pro váš typ pleti (suchá, normální nebo mastná).

Blokovat slunce. V průběhu času, vystavení ultrafialovému (UV) záření ze slunce způsobuje řadu změn v kůži, včetně vrásek, zabarvení, pihy nebo stařeckých skvrn, benigní (non-rakovinný) porosty takových a pre-rakovinné nebo rakovinné výrůstky, jako je karcinom bazálních buněk , karcinom dlaždicových buněk, melanom a. Ve skutečnosti většina rakoviny kůže se vztahují k slunci. Omezte čas na slunci, a to zejména v době od 10 hod a 2 hod a vždy nosit široké spektrum opalovacích krémů s fyzickým oxidu zinečnatého blokátor a ochranného slunečního faktoru (SPF) 30 nebo vyšší. Krycí exponovaných oblastech s ochranným oděvem, například s dlouhým rukávem košile, kalhoty, a široký-přetékal klobouk.

Vyhledat odbornou pomoc při kožních problémech. Vaše pleť nebude dokonalý. To může být suchá nebo mastná, to může vyvinout vyrážky a akné, kromě mnoha dalších problémů. Řešit problém s profesionálním odborníkem kůže, buď estetik kůži na místním salonu nebo dermatolog na více závažných kožních problémů.

Self screening. V průběhu svého života, měli byste věnovat pozornost všem částem vaší pokožky. Seznamte se s ní, takže si všimnete jakékoli změny, které mohou nastat, jako jsou různé moly či náplastí, které by mohly naznačovat rakovinu kůže. Kdykoli máte nějaký dotaz nebo obavu, ujistěte se, že byste navštívit svého lékaře.

ZDROJE

College of Dermatology

Sdružení Skin

FDA

Velký! Tam jsou vždy nové tipy, které mohou vaše pleť vypadat lépe.

Získat požadovaný vzhled s naší osobní pleti hodnotitelem.

6 otázky najít jeden pro vás to pravé.

Expert vybere pro rovnoměrné, bronzovou záře.

Kolik toho víte o ochranu proti slunečnímu záření?

Nadace s SPF přidává ochranu, ale je to dost?

Jak slunce poškozuje vlasy a co dělat, aby ji ochránil.

Vrásky, úžeh. Jaké to tě zachránil před?