kousací a vaše dítě: symptomy a kousací opravné

Vaše dítě je kousací, když jeho nebo její první chrup, zvaného primární zuby, prolomit dásní.

Kousací obvykle začíná kolem 6 měsíců věku. Ale to je normální, kousací začít kdykoli od 3 měsíců do 12 měsíců věku. V době, kdy vaše dítě je asi 3 roky starý, on nebo ona bude mít všechny 20 První zuby.

Nižší přední zuby obvykle vejdou do první. Horní přední zuby obvykle vejdou do 1 až 2 měsíce poté, co dolní přední zuby. Podívejte se na obrázek, který ukazuje, kdy primární zuby přijít.

Některé děti jsou neurčitější než obvykle, když jsou zoubky. To může být kvůli bolesti a otoky dásní před zub projde. Tyto příznaky se obvykle projeví asi 3 až 5 dní předtím, než se zub ukazuje, a zmizí, jakmile se zub zlomí pokožku. Mnoho dětí se nezdají být ovlivněny zoubky.

Použijte čistý prst (nebo studený kousací kroužek) jemně třít guma vašeho dítěte po dobu asi 2 minut v kuse. Mnoho dětí si to uklidňující, ačkoli oni mohou protestovat na první pohled; Zajišťovat bezpečné předměty pro vaše dítě žvýkat, jako je kousací kroužky; Pokud je to nutné, dát svému dítěti s odlehčovací over-the-counter bolesti, který je označen za své specifické věku. Přečíst a dodržovat všechny pokyny. Nedávají aspirin nikomu mladší než 20, protože to bylo spojeno s Reye syndromu, vzácné, ale závažné onemocnění.

Děti se mohou kousat na prsty nebo hraček pomoci zmírnit tlak ve svých dásní. Mohou také odmítají jíst a pít, protože jejich ústa ublížit.

Mnoho dětí slintat při prořezávání zubů, což může způsobit vyrážku na bradu, tváře, nebo na hrudi.

Mírné příznaky, které se dostanou lepší jsou obvykle není čeho bát. Zavolejte svého lékaře, pokud se příznaky vašeho dítěte jsou závažné nebo nezlepší.

Zde je několik tipů, jak vaše dítě cítí lépe, když kousací

Nepoužívat při prořezávání zubů gely pro děti mladší 2. US Food and Drug Administration (FDA) varuje před používáním kousací gely, které obsahují lék benzokain, protože to může poškodit vaše dítě.