poranění míchy a bolest

Trendy léčba bolesti

Mícha je hlavní svazek nervů nesoucích nervové impulsy do a z mozku do zbytku těla. Kroužky kostí, nazývané obratle, obklopit míchu. Tyto kosti tvoří páteř nebo dozadu kosti.

Bolest ruka má mnoho příčin, včetně zranění a nemoci. Naštěstí, mnoho z těchto příčin mohou být léčeny a příznaky zmírnil; Zde jsou některé z nejčastějších podmínkám, které způsobují bolest ruky; De Quervain je zánět šlach. To je také známý jako de Quervain je tendinosis. To způsobuje bolest na palcové straně zápěstí; Bolest může postupně nebo najednou vyvíjet. To může cestovat po celé délce palce a nahoru předloktí. Máte-de Quervain je tendinitis, pohyby, které mohou být bolestivé obsahovat: …

Spinální výsledky poškození kabelu ke ztrátě funkce, jako je například pohyblivostí nebo pocit. U většiny lidí, kteří mají poranění míchy, mícha není zcela oddělena, ale pohmožděné ani potrhané. Poranění míchy není totéž jako zranění zad, které mohou vyplývat z zhmoždění nervů nebo prasklé disky. I když se člověk udržuje přerušení obratle nebo obratlů, nemusí být jakýkoliv poranění míchy v případě, že mícha sama o sobě není ovlivněn.

Poranění míchy, může dojít k pádu, nemocí jako dětské obrně nebo rozštěp páteře (porucha zahrnující neúplný vývoj mozku, míchy, a / nebo jejich ochranných krytin), dopravní nehody motorového vozidla, sportovní úrazy, pracovní úrazy, výstřelů a fyzických útoků, mezi jiné příčiny. V případě, že páteř je slabé, protože jiné podmínky, jako je například artritida, drobné úrazy může způsobit poranění míchy.

Existují dva druhy poranění míchy – úplné a neúplné. V kompletním poranění, člověk ztrácí veškerou schopnost cítit a dobrovolně pohybovat pod úrovní poranění. V neúplné poranění, existuje určitá funkční pod úrovní poranění.

ZDROJ

Národní poranění míchy Sdružení.