Scarlet Pimpernel: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Adder Eyes, Anagallis arvensis, Hierba Coral, Miroir du Temps, Mouron des Champs, Mouron Rouge, Morgeline, chudáka tlakoměr, Red Ptačinec, Červený bedrník, Shepherdův barometr.

Scarlet Pimpernel je rostlina. Části, které rostou nad zemí se používají jako lék; I přes vážné obavy o bezpečnost, lidé berou šarlatový Pimpernel pro deprese, poruchy jater, opar, bolesti kloubů a jako podpůrnou léčbu rakoviny. Používá se také pro bolestivých onemocnění ledvin, zejména s otokem a zvýšení močení; Někteří lidé platí šarlatový Pimpernel přímo na kůži na bolesti kloubů, špatně se hojících ran a svědění.

Scarlet Pimpernel obsahuje chemické látky, které by mohly mít aktivitu proti některým bakteriím, houbám a virům. To také vypadá, že má estrogenu podobné účinky a může mít negativní účinky na lidské spermie.

Nedostatečná Evidence fo; Deprese; jaterní poruchy; Opar; Rakovina; poruchy ledvin; Rány po nanesení na kůži; Svědění, při aplikaci na kůži; Bolestivé klouby, když přijatá ústy nebo nanáší na kůži; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost šarlatový Pimpernel pro tyto účely.

Scarlet Pimpernel se zdá být nebezpečné pro dlouhodobé použití, pokud jsou užívány ústy nebo nanáší na kůži. Scarlet Pimpernel může způsobit otok (zánět) žaludku, střev, ledvin a s dlouhodobým užíváním nebo vysokých dávek; Není k dispozici dostatek informací, aby vědět, jestli šarlatový Pimpernel je bezpečný pro krátkodobé použití; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Je nebezpečné používat šarlatový Pimpernel, pokud jste těhotná. To by mohlo učinit smlouvu dělohy, což by mohlo způsobit potrat. Navíc, dlouhodobé užívání nebo vysoké dávky může vést k otoky žaludek, střeva a ledviny. Bezpečnost krátkodobém použití není známa. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání šarlatový Pimpernel, pokud jste těhotná nebo kojíte -feeding; Hormon-senzitivní stavy, jako je rakovina prsu, rakoviny dělohy, rakoviny vaječníků, endometriózou nebo děložní myomy: Scarlet Pimpernel může působit jako estrogen. Máte-li jakýkoliv stav, který by mohl být ještě horší působením estrogenu, nepoužívejte šarlatový Pimpernel; Obtížnost početí dítěte (neplodnosti): Scarlet Pimpernel mohlo poškodit spermie. Pokud jste žena se snaží počít dítě nebo člověk se snaží stát se otcem dítěte, nepoužívejte šarlatový Pimpernel.

V současné době nemáme žádnou informaci o Scarlet Pimpernel interakce

Příslušná dávka šarlatový Pimpernel závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V tomto okamžiku není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro šarlatový Pimpernel. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese