sklerodermie: příznaky, typy, příčiny a příbuzné stavy

Trendy léčba bolesti

Sklerodermie je chronické kožní onemocnění, což znamená, že nejde daleko. Lékař může léčit své příznaky a pomůže vám cítit se lépe, ačkoli.

Problém je se svým imunitním systémem, což způsobuje vaše tělo, aby se příliš mnoho bílkoviny kolagenu, důležitou součástí vaší pokožky.

Močový měchýř je dutý orgán v podbřišku, která uchovává moči. Jako výplně močový měchýř, svaly ve svých stěnách uvolnit tak, že se může rozšířit. Jako vyprazdňuje močový měchýř při močení, smlouva svaly vytlačit moč ven přes močovou trubici; Několik různých problémy s močovým měchýřem může způsobit bolest. Tři nejčastější příčiny bolesti močového měchýře jsou intersticiální cystitida, infekce močových cest a močového měchýře.

Výsledkem je, že vaše pokožka dostane hustý a těsný, a jizvy může na vaše plíce a ledviny. Krevních cév může zahustit a nefunguje tak, jak by měly. To vede k poškození tkáně a vysoký krevní tlak.

Existují dva typy

Lokalizovaná sklerodermie postihuje především kůži.

Existují dva druhy lokalizované sklerodermie

Systémová sklerodermie, nazývaný také generalizované sklerodermie, může zahrnovat mnoho částí těla nebo systémy. Existují dva druhy to stejně

Pro mnoho lidí s omezenou scleroderma, výhled je dobrá, ale nemoc má tendenci se zhoršovat v průběhu času. Někdy to může mít vliv na srdce a zvýšení krevního tlaku v plicích – i když to může být léčena.

Lékaři nevědí, co spouští sklerodermie. Je to jeden ze skupiny podmínek, známých jako autoimunitních onemocnění. Ty stane, když váš imunitní systém, který vás obvykle chrání před choroboplodnými zárodky, zapne své tělo a způsobuje zánět kůže a dalších orgánů.

Omezená sklerodermie: Rozsvítí se pomalu a postihuje kůži obličeje, rukou a nohou. To může také poškodit plíce, střeva nebo jícnu, což je trubice, která nese jídlo z úst do žaludku. To je někdy označován jako CREST syndrom.