sportovních úrazů: brání top 10

Sarah Gleim

Pokud máte rádi sportu – nebo jsou připraveni se do toho ponořit do týmu ligy obnovit (nebo rozvinout) vašeho kickball nebo softball dovednosti – ukazovat se správným zařízením není jediná věc, kterou byste měli mít na mysli. Vaše tělo je náchylné k mnoha běžných úrazů, jednoduše proto, že, no … sportovat. A když už mohla být více v ohrožení, když jsi byl dítě a stále roste, to neznamená, že jste v bezpečí před sportovních úrazů teď, že jste dospělý.

Je tu dobrá zpráva, ačkoli. Můžete vyhnout většině z nešťastné podvrtnutí, kmenů a zlomenin, které mohou být způsobeny hrubým fotbalu nebo fotbal (nebo jen zapomněl natáhnout). Jsme sestavili seznam 10 nejčastějších sportovních úrazů – a přesně tak, jak se můžete vyhnout skončí na DL.

Několik zranění spadají do této kategorie, včetně podvrtnutí kotníku, biceps zánět šlach a namožených zadní strany stehen a třísla svaly. Tato zranění jsou běžné při sportu, které zahrnují běh, skákání, pomocí ramena a zastavení a jít rychle. Nicméně, certifikovaný manuální Fyzioterapeut Amy McGorry, PT, DPT, MTC, který má doktorát z fyzikální terapie a pracuje pro Thrive Integrovaný fyzikální terapie v New Yorku, říká, že je možné se vyhnout podvrtnutí a kmeny. “Je třeba posílit vaše svaly a cvičit dobrou ohebnost režim, který zahrnuje jak excentrickou svalovou [-prodloužení] a [soustředné svalové zkrácení] program,” říká. “Ty umožní svaly být připraveni na cokoliv, co jim přijde do cesty.”

Achilles zánět šlach dochází nejčastěji mezi běžce nebo sportovce, kteří sportovat, které zahrnují běh a skákání. Achillovy šlachy – že šlachy na zadní straně kotníku – dostane zanícené a bolestivé z nadužívání, a v horším případě scénáře, může roztrhnout.

McGorry říká, že je důležité mít dobré posilování a flexibilita programů prevence akutní Achilles tendinitis – které, pokud se neléčí, může být obtížné nebo nemožné spustit. “Běh na správné boty je také důležitá, protože pomáhají podrobit své tělo, aby méně stresu,” říká McGorry. “Můžete také chtít dobrý, silný hip flexor [svalovou], a práci si lýtkový sval nepřímo posílit Achillovu šlachu, takže se pohybuje lépe.”

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …