sweet škumpa: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Aromatické Sumac, Voňavé Sumac, Polecatbush, Rhus aromatica, Rhus canadensis, Skunkbrush, Squawbush, Sumac Aromatique, Zumaque Aromático, Zumaque Fragante, Zumaque Oloroso.

Sladké škumpa je rostlina. Kořen kůra se používá k výrobě léku; Lidé berou sladké Sumach pro ledvin a močového měchýře problémy, včetně dráždivého močového měchýře, obtíže při kontrole močení a noční pomočování. Oni také vzít to k léčbě nadměrného krvácení (krvácení) z dělohy.

Není k dispozici dostatek údajů, aby pochopili, jak sladké Sumach děl.

Nedostatečná Evidence fo; Ledvin a močového měchýře problémy; Děložní krvácení; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost sladké Sumach pro tyto účely.

Není k dispozici vědět, jestli sladké škumpa je bezpečný dostatek informací. Sladké škumpa patří do stejné rodiny jako škumpa jedovatá a může způsobit kožní reakce; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití sladké Sumach během těhotenství a kojení -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

V současné době nemáme žádnou informaci pro sladká Sumach interakce

Příslušná dávka sladké Sumach závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V tomto okamžiku není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro sladké škumpa. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Foster S, Duke JA. Peterson Polní průvodce léčivých rostlin: východní a střední Severní Amerika. Boston, MA: Houghton Mifflin Co., 1990.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese