kouření a onemocnění srdce

Kouření a onemocnění srdce? Většina lidí kouření cigaret stýkat s dýchacími potížemi a rakoviny plic. Ale věděli jste, že kouření je také hlavní příčinou srdečních onemocnění u mužů a žen?

Accupril (quinapril; Aceon (perindopril; Adalat (nifedipin; Altace (ramipril; Apresoline (hydralazin; Aspiri; Benicar HCT (hydrochlorothiazid a olmesartan; Brilinta (tikagrelor; Caduet (amlodipin a atorvastatin; Capoten (kaptopril, Coreg (carvedilol; Cozaar (losartan ; Dilatrate-SR (isosorbid dinitrát; Diovan (valsartan; Effient (prasugrel; Hepari; Imdur (isosorbid mononitrát) …

osobní riziko srdečního infarktu výrazně zvyšuje s počtem cigaret, on nebo ona kouří. Kuřáci nadále zvyšovat riziko vzniku srdečního infarktu čím déle kouří, stejně. Lidé, kteří kouří krabičku cigaret denně, mají více než dvojnásobné riziko srdečního infarktu než u nekuřáků. Ženy, které kouří, a také vzít antikoncepční pilulky zvýší několikanásobně jejich riziko srdečního infarktu, mrtvice, krevních sraženin a onemocnění periferních cév.

Cigaretový kouř ovlivňuje nejen kuřáci. Když kouříte, lidé kolem vás jsou také na riziko vzniku zdravotních problémů, zejména dětí. tabákový kouř v okolním prostředí (nazývaný také pasivní kouř nebo pasivní kouření) postihuje lidi, kteří jsou často kolem kuřáků. Pasivní kouření může způsobit chronické dýchací obtíže, rakoviny a srdečních onemocnění. Odhaduje se, že asi 35.000 nekuřáci zemře na srdeční onemocnění každý rok v důsledku expozice tabákovému kouři v prostředí.

Nikotin přítomný v cigaretách příčinách

Nyní, když víte, jak kouření může být škodlivé pro své zdraví a zdraví lidí kolem vás, zde je několik způsobů, jak přestávají může být užitečný. Máte-li přestat kouřit, budete