Nový potraviny deska: požádat o výživu

Nové potraviny deska, nebo zdravý talíř na www.choosemyplate.gov je součástí potravy naváděcího systému USDA, která má pomoci mnoho lidí na celém světě jíst zdravěji. Ikona zdravý talíř poskytuje zjednodušenou reprezentaci denních částek příjmu pro každou z hlavních skupin potravin. Deska je poloviční skládá z ovoce a zeleniny. Na druhou polovinu, jedna čtvrtina je určen pro protein, a druhou čtvrtinu na zrno. Vedle desky, šálek je zahrnuta v obrázku představují doporučené 3 šálky za den mlékárny u lidí ve věku 9 a nahoru.

Existuje mnoho možností produktu bezlepková, včetně těstovin, chleba a sušenky. Uvědomte si, že tyto výrobky mohou být bezlepková, ale nejsou kalorie-free. I nadále budete chtít dávat pozor na své velikosti porcí.

Nejlepší typy dietních potravin přesnídávku mají vysoký obsah vody a vlákniny, jako je zelenina. Přidat zdroj bílkovin na vaše občerstvení, jako jsou odtučněného mléka nebo jogurtu, které vám pomohou cítit plnější déle.

Nízkotučné saláty jsou dobrou volbou. Ale nezapomeňte uvést libové zdrojů bílkovin do svého jídelníčku, který vám pomůže pocitu plnosti delší dobu a které vám pomohou udržet důležitou svalovou hmotu.

Za předpokladu, že máte na mysli jídlo s vysokým obsahem kalorií a tuku, pokud jste si, že každý den byste s největší pravděpodobností přibývají na váze. Myslete na sladké vysokým obsahem tuku potraviny, jako jsou doplňky do svého jídelníčku. Užívejte jen velmi šetrně.

Nemusíte kupovat organické zajistit svou rodinu zdravé potraviny. Koupit ovoce a zeleniny v sezóně, když jsou méně nákladné a vlastně chutnají nejlépe. Obrátit na skromných dietní hrdinů, které jsou cenově dostupnější, jako jsou vejce, fazole a levnější, kusy hovězího masa, které jsou nižší v tuku a v ceně ubytování.

Je jasné, že mnoho lidí na celém světě mají chuť na sůl. Ale sůl hraje roli v rozvoji vysokého krevního tlaku. Každý, včetně dětí, by měl udržovat příjem sodíku menší než 2300 mg nebo asi 1 čajovou lžičku, sodíku denně. Dospělí ve věku 51 a starší, Afričan-mnoho lidí na světě, a lidé s vysokým krevním tlakem, cukrovkou nebo chronickým onemocněním ledvin by měli omezit jejich příjem sodíku na ne více než 1500 mg denně.

Při nákupu snídaně párků, je nutné porovnat počet tukových gramů na etiketách nutriční hodnoty. Většina z těchto produktů může být docela vysoký obsah sodíku, takže nezapomeňte porovnávat tyto částky, stejně. Doporučuji snídaně párky vyrobené s Tureckem. Kanadská slanina je také lepší volbou jako libové maso snídani.

To je velmi populární otázka. Ale břišní tuk staví když jíme příliš mnoho potravin obecně. Spíše než se zaměřit na určité druhy potravin, doporučuji uspíšení svůj cvičením s více kardio, jako je chůze nebo jogging. A přidat silový trénink do svého režimu pomocí váhy a odporu. Pilates a jógy mohou být také užitečné ve snaze posílit své jádro.

Já doporučuji začít s malým kuchyňským měřítku s cílem získat více obeznámeni s tím, co určité velikosti jídlo vypadat. Například jedna porce libového masa by měla být o velikosti balíčku karet a vy byste měli být schopni držet v dlani.

Nejdůležitější věc you-li zachovat plnější déle, je zahrnout dobrý zdroj protein ve všech vašich občerstvení a jídel.

Musíte být více přemýšlivý o tom, co jíte. Zaměřit a vychutnat si chuť v potravě. Jak stárneme náš metabolismus dělá trochu zpomalit. Takže naučit se jíst dbale brzy je dobrá věc pro dlouhodobém horizontu. Nejezte z pytlů nebo balíků. Dejte si jídlo na talíř a mít čas, aby si své jídlo, zatímco jíte. Jíst příliš rychle, nebo když vaše pozornost je jinde může vést budete jíst více, než si uvědomujete. Dávejte pozor na svůj hlad a plnosti narážky před, během a po vaše jídlo a občerstvení. Pomocí těchto podnětů k určení, kdy budete jíst a kdy byste měli přestat jíst.

Většina lidí, ve věku 9 a starší, by měli jíst 5 až 7 uncí bílkovin denně.

Konzervované a mražené plody jsou výživné, pohodlné, a často levnější než čerstvé ovoce. Vyberte si konzervované ovoce zabalené ve vlastní šťávě, není těžké sirupů. Mražené ovoce mohou mít často ještě více živin než čerstvé ovoce, protože je zmrazen v době sklizně.

Když budete jíst závisí na vašem osobním rozvrhu. Pokud máte hlad pozdě v noci, možná jste jedli dost na večeři. Pokud chcete svačinu před spaním, vyvarovat se potravin a nápojů s kofeinem v nich. Vyvarujte se smažených a vysoce tučné potraviny, protože mohou způsobit zažívací potíže. Plátky jablko nebo několik baby karotka by dobré volby. Syrové ovoce a zelenina poskytují vlákninu pro lepší trávení, tekutiny pro hydrataci důležitých vitamínů a minerálů a obecně nízký obsah kalorií. Takže by jistě dobré volby jako pozdní noční občerstvení.

Vyberte si konzervované ovoce zabalené ve vlastní šťávě, což by mělo být uvedeno na etiketách. Mražené ovoce jsou dobré možnosti, taky.

Syrové vegetariáni jsou velké zdroje pro zdravé živiny, které budete potřebovat v průběhu těhotenství. Ale těhotné ženy by měly být ještě opatrnější k dobrým bezpečnost potravin návyky pro své zdraví a zdraví svých dětí; USDA doporučuje, aby každý mýt ovoce a zeleniny velmi pečlivě před přípravou nebo jim jíst. Takže, ujistěte se, že třít veškeré spotřebované části vašich ovoce a zeleniny pod čistou, tekoucí vodou rychle s rukama k odstranění nečistot a povrchové mikroorganismy; Děkujeme, že jste se k nám připojil k Zeptejte se na výživu. Ujistěte se, zda ve středu 14. března, 1 hod ET, kdy budeme diskutovat o tom, jak svačinu chytřejší a užít si to, co jíte. Zaregistrujte se, pokud si přejete emailovou upomínku den před zahájením akce.

ZDROJ

08.02.2012, The New Food Plate: Zeptejte se na výživu, Carolyn O’Neil, MS, RD.

Názory vyjádřené v této části jsou z odborné i samotné specialisty. Neodrážejí názory a nebyly přezkoumány lékaře nebo jakéhokoli člena redakce pro přesnost, zůstatku nebo objektivity. není náhradou za odbornou lékařskou pomoc, stanovení diagnózy nebo léčbě. Nikdy zpozdit nebo ignorovat hledají odbornou lékařskou pomoc od svého lékaře nebo jiného poskytovatele zdravotní kvalifikovaný kvůli něčemu, co jste četl dál.

 nepodporuje žádnou konkrétní produkt, službu nebo léčbu. Pokud si myslíte, že máte okamžitou lékařskou pomoc, kontaktujte svého lékaře nebo vytočit 911 okamžitě.